2703
2553
عنوان

کسی خودش یا اطرافیانش دامپزشک هست؟

112 بازدید | 13 پست

میخواستم بدونم درآمدشون چجوریه؟

راضین؟

پرستاری بهتره یا دامپزشکی؟

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
زن

برای خانوما فکر نمیکنم درامد چندانی داشته باشه چون بیشتر درامد دامپزشکا تو گاوداریاس که برلی خانوما خیلی سخته کارش 

وباید خودتو تثابت کنی چون معمولا اقایون زیر بار دامپزشک زن نمیرن .

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2714
برای خانوما فکر نمیکنم درامد چندانی داشته باشه چون بیشتر درامد دامپزشکا تو گاوداریاس که برلی خانوما ...

من ساکن یه شهر کوچیکم اینجا چنتا دامپزشک هستن که یکیشون خانومه چون روستا این اطراف زیاده کار اصلی روستاییای اینجام دامداریه ولی اکثرا پیش خانومه میرن چون کارش عالیه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
من دامپزشک میشناسم ماهی یه تومن‌ درآمد داره یکی هم میشناسم بالای ۳۰ تومن‌

کلینیک زده؟

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
من ساکن یه شهر کوچیکم اینجا چنتا دامپزشک هستن که یکیشون خانومه چون روستا این اطراف زیاده کار اصلی رو ...

عزیزم منم نگفتم بده فقط گفتم باید بتونه خوشو ومهارتشو ثابت کنه تا بهش اعتماد کنن دامپزشکی یه کارسخت وتجربیه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.