2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای حااااااااان دلم تیکرو ببین😍😍😍الهههی قربون دستای کوچولو موچولوت خوشگل خاله😍ان شاالله دیگه فردا ...

ایجانممم شنبه بغلمه ب امید خداااا خدارو ب پاکی تو دلیم قسمش میدم ناامیدت نکنه اسمتو نمیدونم ولی سر زایمانم ب فکرتمI

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2731
ایجانممم شنبه بغلمه ب امید خداااا خدارو ب پاکی تو دلیم قسمش میدم ناامیدت نکنه اسمتو نمیدونم ولی سر ز ...

ان شااللهههههه😍😍😍وااای چقد قشنگه لحظه ای ک میخان بدنش بغلت الهههی 

ممنون قشنگم از دعای خیرت ان شاالله خدا از زبونت بشنوه گوشواره هامو فروختم ک مهرماه ای یو ای کنم دعا کن خدا برا دل مامانم برا حرفا و کنایه ها بهم نظر کنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزم اینو دکتر به من گفت ،گفتش که درصد زردی تو‌هفته آخر خیلی کمتره 

دکترالان براترویج زایمان طبیعی مزخرفشون چرت زیادمیگن،بچه وقتی ۳۸هفتش تموم شدبایددرش آورد،زردی بخاطراینکه کبداکثرنوزادانمیتونه خونووبدنوپاک سازی کنه

ان شااللهههههه😍😍😍وااای چقد قشنگه لحظه ای ک میخان بدنش بغلت الهههی  ممنون قشنگم از دعای خیرت ...

انشااالله عزیزم توکلت بخداا من بدلمه نی نی دار میشی

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2738
دکترالان براترویج زایمان طبیعی مزخرفشون چرت زیادمیگن،بچه وقتی ۳۸هفتش تموم شدبایددرش آورد،زردی بخاطرا ...

بابا من شنبه ک وقت سزارین داده بهم ۴۰هفته و ۳روزمه حساب کن چقد بچم مونده ب شوهرم میگم طفلی گندید اون تو

والا چی بگم بچه های من هردو سزارینی بودن و چند هفته زودتر و زردی گرفتن 

نه عزیزم الکی خودتوسرنش نکن بچه بعدهفته ۳۷کاملا آماده ورسیده اس برای زندگی دربیرون رحم مادر،زردی ازنظرعلمی به خوردن سردی واینام درهفته های آخرربط نداره زردی اگه تو۲۴ساعت اول تولداتفاق بیفته یکم خطرناکه که اونم بایستی تعویض خون بشه وگرنه زردی بعد۲۴ساعت زیرنور وزودبه زودشیردادن ودفع نوزادحل میشه،من چندموردتواین چندوقته دیدم که تا۴۲هفته جنین رونگه داشتن ومشکلات بدی برامادروجنین اتفاق افتاده که زردی ۲۴ساعته اول ودفع مدفوع یکی ازمشکلات خیلی کوچیکشه

بابا من شنبه ک وقت سزارین داده بهم ۴۰هفته و ۳روزمه حساب کن چقد بچم مونده ب شوهرم میگم طفلی گندید اون ...

چی بگم عزیزم این خراب شده هیچیش سرجاش نیست دکتراول منم بهم گفت هفته ۴۰به بعداگه طبیعی نتونستی سزارینت میکنم مجبورشدم برم شهردیگه دکتر،همش ۳روزمونده ایشالابسلامتی گل پسرتوبغل میکنی😘

نه عزیزم الکی خودتوسرنش نکن بچه بعدهفته ۳۷کاملا آماده ورسیده اس برای زندگی دربیرون رحم مادر،زردی ازن ...

باور کنین همیشه خودمو سرزنش میکنم که چرا من نتونستم تا هفته آخر بچه هامو نگهدارم که زردی نگیرن و اونجوری اذیت نشن 

باور کنین همیشه خودمو سرزنش میکنم که چرا من نتونستم تا هفته آخر بچه هامو نگهدارم که زردی نگیرن و اون ...

اصلاخودتوسرزنش نکن تواینهمه زحمت کشیدی اینهمه مشکلات واسترسای بارداری روبخاطراونا تحمل کردی،الان از۱۰تابچه ۹تاشون زردی میگیرن چیزخاصی نیس عزیزم فقط بایدکنترل بشه.ایشالاهمیشه بچه هات زیرسایتون سلامت باشن😘

همش دوهفته مونده. چرا تو که بخدا دخالت میکنی تحمل کن.من شب اخرنزدیکی داشتم بعد مایع منی داخل رحم ریخت‌فرداش کیسه ابم پاره شد پدرم دراومد تا ایمان کردم سرم بچه م یادکرده بود.تازه هفته آخر بچه وزن میگیره بادام میوه زیادبخور

2706