2733
2734

مراقب باشين جايي كه نميشناسين و نميدونين اون طعام از چه مالي بدست اومده

و حتي اگه اون طرف ادم خوبي نيست ازش چيزي نگيرين و نخورين

چون روي روح بچه تاثير ميزاره

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بله منم خیلی اعتقاد دارم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اگه دست یه نفر رو رد کنه، زشت میشه. شاید دل طرف بشکنه. این اثر نداره؟

بگيره اما اگه ميشه نخوره

اصلا نبايد جوري باشه كه كسي متوجه بشه

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
من همه چی میخورم    

ديگه نخور دوستم

چه ربطی داره

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

به من چیزی تعارف میکردن بر می داشتم ولی نمیخوردم میدادم به کسه دیگه که طرف دلش نشکنه چون یه همچین اتفاقی بر من افتاد یکی از فامیلامون حامله بود من بهش چیزی میخواستم بدم تو روم گفت من از دست هرکسی نمی خورم  خیلی دلم شکست البته بچش سقط شد البته بنده خدا تو دلش هیچی نیست ولی از روی سادگی همه چیزو به زبون میاره

2738

میشه خورد و بعدا به اندازه پول اون چیزی که خورده رد مظالم بده یا اینکه خمسشو حساب کنه اگه مطمئنه که خمس نمیدن

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...