2726
عنوان

امروز رفتیم دیدن نامزد برادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 85 پست
خخخخخ  الان وقتشه که کاربری جدید بزنی اسمتو بذاری جاری انجلینا جولی

خخخ یکی هست با این اسم

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه شناختمت 😍😍😍😍😂😂😂😂😂عکس بزار اسی 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
جاری منم با آرایش قشنگ میشه،ولی امان از روزی ک بی آرایشه😨😨😨😨 وحشت میکنی

واقعا چرا خودشون قشنگ نیستن ولی خوش ارایشن حالامن برعکس اصلاخوش ارایش نیستم😒

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
نامزد برادر شوهر عایا نمیشه جاری؟؟؟؟؟  چرا جبهه گرفتی. بگو جاری دیگه.

هنوز عقد نکردن عزیزم 

بعدم میخواستم مفهوم اینو برسونم که خونه پدر جاریم رفتیم درواقع

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
واقعا چرا خودشون قشنگ نیستن ولی خوش ارایشن حالامن برعکس اصلاخوش ارایش نیستم😒

منم میکاپ بهم نمیاد همه میگن خودت خوشکل تری 🙄

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
هر دو    

از اون خوشگله که ندارم خودم در خدمت هستم.

خخخخ

منم امروز جاري دار شدم 

ولي دپرسم 

چقدر بعضي خانواده ها برا بچه هاشون ارزش قائل هستن شرط كردن عروس هارج بايد زندگي كنه اسپانيا

اونوقت بابام منو مثل لنگه دمپايي از خونه انداخت بيرون نه جهازي نه شرطي 

دلم برا خودم ميسوزه 

از اون خوشگله که ندارم خودم در خدمت هستم. خخخخ

خودتو بزار نفرمایید بابا

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
منم میکاپ بهم نمیاد همه میگن خودت خوشکل تری 🙄

دقیقا👍

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
اسی عکس بذار تا خلوته یادمه بار قبل از خوشکلیش خیلی تعریف کردی

ندارم ازش فداتشم

داشتمم نمیکردم این کارو

2706