2733
2734
عنوان

بچه ها شما چقد طلا دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 94 پست

از طلایی زد متنفرم فقط یه مدال زنجیر و یه گوشوار زرد دارم.دوتا گل گوش ویه دستبند یه خلخال  و یه حلقه و حلقه نشون یه مدال زنجیر ظریف سفید.یازده تا سکه 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

آجیا یه سوال

من ۳ماه بود گوشواره نداشتم از بچگی داشتم

الان امروز گوشواره انداختم خیلی ام سنگین نیس

ولی انگار گوشامو میشکن بهش وزنه وصل شده اذیت میشم

دلمم نمیخاد درش بیارم

به خدا قصدم پز نیس واقعا اذیتم میکنه

به نظرتون خوب میشه یا باید در بیارم😞

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی به طلا و.ماشین علاقه ندارم

ولی خونه و مغازه و این دست سرمایه ها خوشم میاد  

یه گوشواره،شیش تا النگو ظریف ،پلاک و زنجیر ، دستبند

انگشتر نشون، حلقه ازدواج دارم

سرویس، شیش النگو دیگه مو فروختم مغازه بگیریم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
آجیا یه سوال من ۳ماه بود گوشواره نداشتم از بچگی داشتم الان امروز گوشواره انداختم خیلی ام سنگین نیس ...

خوب میشع

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2731
منم متنفرم،از وقتی عقد کردم ب زور مادرشوهرم و مامانم ی دستبند و انگشتر میندازم

منم اصلا استفاده نمیکنم حتی عروسیا و مجالس هم از طلا و زیورآلات استفاده نمیکنم مگه به زور مامانمو و خواهرم

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
آجیا یه سوال من ۳ماه بود گوشواره نداشتم از بچگی داشتم الان امروز گوشواره انداختم خیلی ام سنگین نیس ...

عزیزم پز چیه اینجا تاپیک طلاست دیگه درباره طلا حرف میزنیم

یکم با روغن زیتونی چیزی چرب کن ببین بهتر نمیشه

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
2738
من زیورالات دوست دارم ولی ب شرطی ک طلا نباشه⁦☹️⁩

آره مخصوصا نقره ولی من متاسفانه به هر فلزی جز طلا حساسیت دارم که اونم خوشم نمیاد. 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
انگشتر ....‌۳ جفت اویز دماغ...۵ عدد النگو......۶ عدد دستبند.....۵ عدد پابند......۴عدد سرویس.... ...

خیلیه بابا

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
وااای شماها شوهراتون چیکارن اخه این همه طلا😐

آزاده

زیادم ندارم همشون وزنشون تقریبا پایینه

ولی خودش عاشق طلا خریدن برامنه

میدونم ان شاالله بازم میخره ازین به بعد

2706