2733
2734
عنوان

خونواده شوهر 🤣

507 بازدید | 22 پست

همه نی نی سایتیا ک خونواده شوهر محسوب میشن خیلی با فرهنگن و عروس دوست اصلنم تو کار برادر و پسرشون  دخالت نمیکنن و عروسشون خیلی خوشبخته 🤣🤣🤣😂😂😂😂اوناییم ک بیرونونی نی سایت عروسو دق مرگ کردن منم همشون منم 

ن منم همشون منم 😂😂😂

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکسشم بگو خانواده های شوهر خوبی که عروساشون فتنه ان 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728

اینکه خوبه

اینجاهمه قدبلند،موهاتاکمر،ابروهاپهن خدادادی،بینی فندقی،ازجاریاشون سرترن،وهمیشه مورداذییت خانواده شوهرن.وخودشون ومادرشون بهترین مادرشوهروخواهرشوهردنیان.

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2738
ن دیگ خودم اعتراف کردم 😂😂😂😂

تو رفتی مرخصی من جایگزینتم 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
برعکسشم بگو خانواده های شوهر خوبی که عروساشون فتنه ان 

اونم با کاربر قبلیم تاپیک زدم 

وای وای تاپیکای یکیو دیروز میخوندم چ ظلمایی ک ب خونواده شوهرش نکرده بود😐😐😐دعوتش کرده بودن واس نذری نوشته بود میدونم میخوان زعفرون بدن بچم بیفته 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اونم با کاربر قبلیم تاپیک زدم  وای وای تاپیکای یکیو دیروز میخوندم چ ظلمایی ک ب خونواده شوهرش ن ...

بله بعضیا واقعا تکلیفشون با خودشونم روشن نیست

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706