2733
2734

دخترم صورتمو چنگ زد زخمی شد دوتا جوش گنده هم زده بودم که جای اونام تقریبا زخمه خیلی زشت شدم 😭😭😭😭

چی بزنم خوب بشه جاش

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

میشه مث من مرض نداشته باشی و جوشاتو زخم نکنی؟ 😐 من نمیتونم ترک کنم این عادت و الکمک

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه مث من مرض نداشته باشی و جوشاتو زخم نکنی؟ 😐 من نمیتونم ترک کنم این عادت و الکمک

معمولا دست بهشون نمیزنم ولی خیلی گنده و دردناک بودن باید یکاریش میکردم 😂😂😂😂

2738
معمولا دست بهشون نمیزنم ولی خیلی گنده و دردناک بودن باید یکاریش میکردم 😂😂😂😂

من خسته شدم دیگه 😂😂😂😭😭😭😨 میدونم چی میگی اخه چرکشو در میاری واقعا زود فروکش میکنه ولی جاش لامصب یادگاری میشه 😐😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

سدر وحنا سرکه رو قاطی کن دوهفته بزن  خوب میشی

باتشکر

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
باسوزن تمیز انجام بده عزیزم

اخه میترسممممم 😨 سوزن و بگیرم رو شعله بعد سوراخ کنم سرشو؟دیگه جاش نمیمونه ؟

من خسته شدم دیگه 😂😂😂😭😭😭😨 میدونم چی میگی اخه چرکشو در میاری واقعا زود فروکش میکنه ولی جاش لامص ...

واسه من جاشون نمیمونه ولی لامصب همیشه حداقل یدونه باید داشته باشم🤕

اخه میترسممممم 😨 سوزن و بگیرم رو شعله بعد سوراخ کنم سرشو؟دیگه جاش نمیمونه ؟

اگر چرکی هست  با الکل پوستو سوزنم تمیز کن ولی نباید به سمت پوست فشار بدیا فقط بالای التهاب جوش دکتر گفت اگر میترسی انجام نده

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2706