2733
2734

منم عین توام اینبار متخصص پوست برام یه ضد افتاب نوشت گرفتم عالیه نه برق میندازه نه چیزی

قیمتشم مناسبه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسمش چیه عزیزم؟ و قیمتش

سان سیف فک کنم من ۴۵ یا ۵۰ گرفتم ۴ ماه پیش

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2738
سان سیف فک کنم من ۴۵ یا ۵۰ گرفتم ۴ ماه پیش

به منم سان سیف رو متخصص پیشنهاد داده بود😁

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
به منم سان سیف رو متخصص پیشنهاد داده بود😁

واقعا؟😂

این اشنامونه من گفتم پوستم حساسه گف این از همه بهتره الانم داره تموم میشه من که راضی بودم

شما چطور؟

ممنون لکو اینا نمیندازه؟ 

نه اصلا

من الارو استفاده میکردم قبلا واقعا چن دو تا لک کوچیک مثل خال رو گونم انداخته بود

رفتم که دکتر‌گف میگن مال فرانسس ولی‌ مال قم خودمونه اونجا تولید میشه😂

واقعا؟😂 این اشنامونه من گفتم پوستم حساسه گف این از همه بهتره الانم داره تموم میشه من که راضی بودم ...

منم خیلی راضیم اکثر ضدآفتابا یا پوست رو بدتر تیره میکنه یا عین گچ سفید.

😀

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
منم خیلی راضیم اکثر ضدآفتابا یا پوست رو بدتر تیره میکنه یا عین گچ سفید. 😀

اوهوم این جذب پوست میشه 😄

من پوستم خشکه. سالهاس سینره spf60 میزنم عااالیههه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706