2726
عنوان

همش دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 25 پست
اگر درست نشد چی؟ بخدا روزگارم گریه است همش جنگ دعوا فقط به خاطر مادرش.... چ جوری بهشون بفهمونم چ جور ...

میدونم سخته. گریه نکن. پوستت خراب میشه. چشمهات شادابیش رو از دست میده. از قیافه میفتی. دشمن شاد نکن.

واا😐😐 بخدا زیادی داری حساسیت نشون میدی😐 منم با این وضعم نمیتونم تکون بخورم ولی همسرم رفت خونه فا ...

عزیزم مگه اینی که داری میگی خوبه که این خانوم هم حساسیت نشون نده

ازدواج کرده که زندگی خودشو داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما نمیدونی بیش از حد وابستگی بینشون هست، مادرشوهرم میگه پسرم عادت داره منو ببره گردش بدون من سفر نر ...

شما هم بهش بگو

آره دیگه چون پسره خوبیه، قدر مامانش رو میدونه

کاری نکن فکر کنه تونسته حرصتو در بیاره

اگر درست نشد چی؟ بخدا روزگارم گریه است همش جنگ دعوا فقط به خاطر مادرش.... چ جوری بهشون بفهمونم چ جور ...

عزیزم یکم حوصله کن الان زوده برا منم همونجوزی بود الان مشکلاتمون حل شده

بشین با همسرت حرف بزن بهش بگو ناراحت میشی تنها جایی میره حتی اگه جروبحث کوچیکم کردین عب نداره چن بار تکرار کنی متوجه میشه

گلم همسرمون با اخلاقای ما اشنا نیستن نمیدونن جنس زن حساسه با گذشت زمان میفهمن البته توام در کنارش باید یه سری چیزا رو‌بهش بگی و یاد بدی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2728
همش دارم تصور میکنم پسر منم بزرگ بشه و زن بگیره باید منو به حرف زنش بندازه دور اینهمه دارم زحمتش و ...

والا بخدا انتظار زیادیه  تو سه ماه پسر از مادرش ببره 

من شوهرم نوکر دربست خانوادشه البته وقتی با منه جواب هیچ کدومو نمیده وقت منو به اونا نمیده اما تک تک اعضای خانوادش حتی خواهرش که ازدواج کرده همیشه روش حساب میکنن منم هیچ وقت در این مورد هیچ اعتراضی نکردم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
شما نمیدونی بیش از حد وابستگی بینشون هست، مادرشوهرم میگه پسرم عادت داره منو ببره گردش بدون من سفر نر ...

من واقعاً نمیفهمم چرا مشکل داری با این موضوع

خب بیاد مادرشوهرتم چی میشه؟؟

با هم برین سفر 

برین گردش

برین مهمونی

به کجای دنیا بر میخوره؟؟

من از مردایی که به خونواده خودشون اهمیت میدن خوشم میاد چون برام ثابت میشه که آدم زندگیه همونطور که پای خونوادش وای میسته و براشون اهمیت قائله و به هیچ قیمتی ترکشون نمیکنه به منم وفادار میمونه😊

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
عزیزم مگه اینی که داری میگی خوبه که این خانوم هم حساسیت نشون نده ازدواج کرده که زندگی خودشو داشته ب ...

چی میشه به مادرش برسه؟؟ 

مگه استارتر به مادرش نمیرسه؟؟

اگه مادر اسی ازش بخواد اونو جایی ببره نمیبره؟؟

عزیزم...

حتی اگر ازدواج هم کنید، این فکرتون اشتباهه. گاهی همسران باید مال خودشون باشن. 

به جای گریه، روی اطلاعاتتون، هنراتون، ظاهر و باطنتون کار کنید تا وقتی رفتید سر خونه و زندگی تون، همسرتون رو جذب کنید نه اینکه دفعشون کنید. این طور توقعات شایسته ی یک بانو نیست. 

من واقعاً نمیفهمم چرا مشکل داری با این موضوع خب بیاد مادرشوهرتم چی میشه؟؟ با هم برین سفر  بر ...

از دور صحبت کردن خیلی راحته..... درسته پسرشونه ولی تا جایی که من دارم زجر میکشم خوبه؟؟ من خبر ندارم تعارفم نمیزنن زنگ میرنم میگه امدیم خونه داییم مامانم دل تنگ بود...... مسافرت میخایم بریم مامانمم ببریم دلش نشکنه.... ب دلم مونده یه جا دوتایی بریم 

از دور صحبت کردن خیلی راحته..... درسته پسرشونه ولی تا جایی که من دارم زجر میکشم خوبه؟؟ من خبر ندارم ...

از دور چی؟؟ منم مادرشوهر دارم شوهر من وابسته تره به مامانش 

منم مشکلی ندارم با این قضیه چون خودمم وابسته ام درکش میکنم

بعدم من نمیخوام ازدواجش با من به منزله کنار گذاشتن مادرش باشه 

حالش با مامانش خوبه پس با حال خوبش حال منم خوب میشه

بهتره از این زوایا نگاه کنی زوزای خوشتو خراب نکنی این روزا بره دیگه نمیاد بعد هی افسوس میخوری دوره نامزدیت خوب نبود😞