2726

😍😍😍اولین خاطره عاشقانه

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗

ن بابا همش استرس داشتم کسی نبینه :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام یوکابد خانم عید شما مبارک مثل اینکه خبریه درسته؟    

ن آخه گفتن ناجوان نومزد کرده خبر این 😁

ما تو یه گروه بودیم طرف عکس ساندویچ بندری گذاشت همچین هوس کردم دانشگام انقلاب بود گفتم بچه ها من فردا میرم انقلاب فلان ساعت بندری میزنم هرکی میاد بریم از بین اون همه دختر پسر که مجازی باهم دوست شده بودیم صاف این یدونه پاشد اومد هرکاری کردم بپبچونمش نشد خلاصه اولین قرار رفتیم وسط پارک لاله رو چمنا نشستیم بندری خوردیم نون خورد میشد می‌ریخت رو مقنعه و هیکلم رژ لبم اومده بود تا پایین چونم لامصب تا اون لحظه نمیدونستم ساندویچ خوردن با کسی چقد سخته

خلاصه این شد استارت آشنایی ما دیگه

الانم دو ساله عقدیم هرسال اون تاریخ میریم بیرون بندری میخوریم😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
اولین قرارمون تو کافه بود من تولدم بود برام کیک گرقته بود نزدیک بود ندیدن کیکو از بس هول شدم نزدیک ب ...

😍😁فکرکن کیکی میشدی 

ما اولین عاشقانه هامون پشت تلفن بود...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

اولین قرارم سال۹۴بود رفتم سوارماشینش شدم‌اول خودم دشت دادم بهش مثلا میخوتستم‌ادای لوتی دربیارم اونروزهی میخواست بوسم کنه نمیزاشتم خخخ ۹بعدنامزدشدیم ۲ونیم سال بعدش عروسی الان ۱ونیم ساله باهم زندگی میکنیم‌خخخ هرازگاهیی یادمیکنم میخندیم ازاولین قرارمون

ن بابا همش استرس داشتم کسی نبینه :/

دقیقا منم.الانم بعد دوسال همینم هیچوقت لذت نبردم  

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2706