2726
عنوان

کادوی عشقم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 78 پست
مبارکه مثلش دیجی کالا دیدم 😍😍😍😘😘

اره از دیجی خریده😅

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه قشنگه....اخر زنش شدی  

خوشبخت بشی عزیزم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
میگم دوست پسر یا شوهرت؟

دوست پسر خواستگاری هم اومده نامزد کردیم بهم خورد دوباره اشتی کردیم

خعععلی پیچیدس😅😅

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
دوست پسر خواستگاری هم اومده نامزد کردیم بهم خورد دوباره اشتی کردیم خعععلی پیچیدس😅😅

اها دستش درد نکنه ان شاالله خوشبخت بشی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
مبارکه قشنگه....اخر زنش شدی     خوشبخت بشی عزیزم

فدااات گلی😍😍😅

هنو زنش نشدم دعا کنین بشم😄

آخه جعبه کادو سبز بود حدس زدم عیدی داده باشه بهت

ماشالا چ باهوووشی😅😘

امیدوارم این دست و دلبازیشم پایدار باشه !

خدا کنه

از مرد خسیس متنفرررررم

2706