2726

سلام خانما از مراقبت های بعد عمل میگین

من نوزدهم عمل کردم و الان تار میبینم همیشه دستام تمیزه و زود به زود با مایع میشورم وقتی انگشتمو برا پاگ کردن گوشه چشم اروم میکشم یکم بعدش سوزش و ابریزش میگیره میرم صورتمو میشورم خوب میشه خیلی میترسم که چشام اینطور بمونه خوب نشه 

و اینکه شماام گوشی و تی وی میدیدین مشکلی پیش نمیاد؟

💕

چقد هزینه شد همه رو هم ؟

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۱ ماه همینجوری تار میبینی به چشمتم دست نزن نمالش و اینکه عینک آفتابی استفاده کن و قطره هاتو به موقع مصرف کن

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
چرا prk کردی ؟؟ اسمایل میکردی هیچ کدوم از این عوارضو نداره

چه فرق با بقیه داره ؟

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

منم عمل کردم پارسال تار میدیدم تا یک ماه. ولی سوزش اینا نداشتم. من یه هفته توی اتاق تاریک بودم اکثرا.توی خونه هم عینک افتابی میزدم. روز اول که خیلی بد بود حالت تهوع داشتم شدید 

2706