2726
عنوان

خوشگل نیس ولی جذابه+عکس😔😔😔

6739 بازدید | 131 پست

عاشقش بودما ینی بخاطرش با دختر عمم دعوا میکردم😂😂

همون آهیل تو سریال قبول میکنم❣❣😍😍👄

اسمشم کارانویل بوهرا هست

این نکبت هم زنشه🤨🤨🤨👎🏻

شما عاشق کدوم بازیگر بودین عکسشو بزارین😍❣😂

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

جذابم نیس اخع

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جذابم نیس اخع

هست😡😡😡😡

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐
2728

من عاشق امیر آقایی بودم

اونم از نظر خیلیا خوشگل نییست ولی خوب از نظر من جذابترینه☺️

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
والا نه قیافه داره نه جذابه نه تیپ داره

😐😐😐

به نظرم که خیلیم زشته

زنش کاریزما نیست؟

خدایا ازت یه خواسته دارم میشه دیگه هیچ زنی رو زمین نباشه که هرماه انتظار خط دوم بی بی چکو بکشه😔خداجون تو که اینهمه مهربونی اینهمه بهمون نعمت بخشیدی لطفا نزار هیچ زنی حسرت شنیدن کلمه ی مامان به دلش بمونه🙏میشه یه صلوات برا همه منتظرا بفرستین❤️
هی  سلیقه هم سلیقه های قدیم حداقل شاهرخ بود حق میدادم بهت ... زشت هست ولی با جذبه و بانمکه یه م ...

من بیشتر عاشق اخلاقش تو فیلم بودم

من عاشق امیر آقایی بودم اونم از نظر خیلیا خوشگل نییست ولی خوب از نظر من جذابترینه☺️

اون ک واقعا جذذذذذابه

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2706