2737
2734
عنوان

مامانا لطفا بیایید کمک...

126 بازدید | 21 پست

سلام. 

میخوام پوشک بخرم. اما نمی دونم برای استفاده ی روز مره ، پوشک کامل بخرم يا پوشک معمولی و روش شورت بپوشونم. 

بعد پوشک معمولی چجوریه؟ پس نمیده؟ شورت نخی میشه روش پوشوند يا بايد شورت چسبی باشه؟ 

برای صرفه اقتصادی میخوای پوشک معمولی استفاده کنی؟

در کنار پوشک، شورت پوشکی که قابل شستشوئه بگیر

یا شنیدم  از داروخانه پد بچه میگیرن  که پد رو روی پارچه میذاری و بعد میندازی دور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای صرفه اقتصادی میخوای پوشک معمولی استفاده کنی؟ در کنار پوشک، شورت پوشکی که قابل شستشوئه بگیر

آره. خب پوشک معمولی ارزون تره. اما اگه بدونم با شورت همون قیمت میشه خب دیگه نمیگیرم معمولی. 

شورت نخی عادی دارم. نمیشه اونو بپوشونم؟ 

2728
آره. خب پوشک معمولی ارزون تره. اما اگه بدونم با شورت همون قیمت میشه خب دیگه نمیگیرم معمولی.  ش ...

شدن که میشه عزیزم

مگه مادرهای ما چی کار میکردن🍃

برای جیشش معمولی بذار که اگر لباسش خیس شد فقط آبکشی داشته باشه

بعد هم دستت میاد کی پی پی داره پوشک بذار تا برای تعویض راحت باشی

عزیزم.شوهر شما هم مشکل دی اف ای داشت نه ؟؟؟؟ لطفا جواب بدید 

بله. من طبیعی حامله نشدما اما میدونم چجوری میشه این مشکل رو حل کرد. یه نفر نذاشت ما طبیعی بچه دار بشیم وگرنه راهی که رفتم داشت نتیجه میداد. 

2738
چه جوری میشه حلش کرد خب بگید لطفا    

متأسفانه تو طب نوین درمانی برای این مشکل تعریف نشده.
و اگر این مورد درست نشه عملا ما بقی موارد اهمیت ندارن.

چون اصلا لقاحی صورت نمیگیره که بخوایم کیفیت خاصی رو برای جنین تعریف کنیم.

امکان‌ جواب دهی با میکرو هم تقریبا صفره. ( مثلا خود رویان به ما گفت اگه این بار انتقال جنین نتیجه نده دیگه میکرو نمی‌کنیم براتون) 

اما کارایی که میگم بکنید، ان شاء الله که مشکل حل میشه. ببین شوهر من اصلا حرف گوش نمی‌کرد مادرشم اجازه نمی‌داد من این مواردو رعایت کنم خیلی اذیت شدم اما تا یه جایی پیش رفتم.

البته من زمانی متوجه دی ان ای شدم که میکرو کرده بودم. یعنی از قبل نمی دونستم برای همین جنین هام کم و بی کیفیت بود. 

اول اینکه غذای بیرون رو کلا کنسل کنید. مگه کباب و جوجه و مرغ و این مدل غذاها،. اونم از جای مطمئن. 

نوشابه و دلستر رو تعطیل کنید به جاش از شربت های طبیعی و دوغ استفاده کنید.

همسرت از مواد غذایی دارای آنتی اکسیدان مثل گوجه فرنگی زیاد استفاده کنه. یکی از دلایل افزایش دی ان ای اسپرم، بالا رفتن سطح اکسیدان تو بدنه. سیگار و قلیون اگه مصرف میکنه بذاره کنار. چربی ناحیه شکم رو به حداقل برسونه. تعادل وزنی حفظ بشه.

معجون عسل شامل عسل طبیعی ریشه ی جینسینگ و رویال تهیه کنید. خرنوب بگیرید خرد کنید هسته هاشو از داخلش در بیارید و طبق دستور درست کنید. موقع جوشوندن حتما هسته ها رو داخل آب بریزید. ( آب بذار بجوشه وقتی جوشید خرنوب خرد شده رو با دونه ها بریز توش سه دقه که موند زیرشو خاموش کن بعد از نیم ساعت آبشو خالی کن تو لیوان) 
روغن خوراکی خودتونو به روغن حیوانی، زیتون و کنجد تغییر بدید.

نان سفید مصرف نکنید. تا حد ممکن تان سبوس دار یا نان های غنی شده مصرف کنید.

فولیک اسید و سلنیم، ویتامین آ و سی هر شب یک عدد مصرف بشه.

همسرت لپتاپ رو روی پاش قرار نده. هیچ وقت مدت طولانی و به صورت یکنواخت جای نشینه.

لباس زیر های نخی و آزاد استفاده کنه.

شلوار های چسبان رو کنار بذاره.

از استرس دوری کنه. روزانه لااقل یک بار ناحیه ی بیضه با یخ ماساژ داده بشه. (یخ مهره ای ساده هم میشه، همسر من اصلا رعایت نمی‌کرد این کار رو.)

تخلیه ی اسپرم زود به زود انجام بشه. اجازه بدید بدن مدام اسپرم جدید تولید کنه. هیچ گونه مواد شیمیایی مثل ژل تأخیری استفاده نشه.

گیاه کاسنی از عطاری تهیه کنید و بجوشونید و همسرت بخوره.

قوتو، معجون خونگی، خرما بخوره ، حذف قند و شکر هم بسیار کمک کنندس.

همسر من با رعایت تنها چند مورد کم از این لیست دی ان ای اسپرمش از 45 رسید به 24.

و به محض کنار گذاشتن این سبک، دی ان ای به بالای 50 رسید.

هرچه قدرم اصرار کردم مجددا این سبک زندگی رو رعایت کنه، این کار رو نکرد.

اما ان شاء الله همسر تو انجام بده کامل.

....

ببخشید که خیلی حرف زدم. ان شاء الله به دردت بخوره. 😘😘😘😘

متأسفانه تو طب نوین درمانی برای این مشکل تعریف نشده. و اگر این مورد درست نشه عملا ما بقی موارد اهمیت ...

مرسی عزیزم . خیلی سخته ولی باید انجام داد چاره چیه.

خودت چ جور باردار شدی ؟

خوب شد دی اف ای که بعدش اقدام کردی ؟

تو چ مدت از 45 به 24 رسید ؟؟؟

پس وقتی 24 شد باردار نشدی ؟؟

مرسی عزیزم . خیلی سخته ولی باید انجام داد چاره چیه. خودت چ جور باردار شدی ؟ خوب شد دی اف ای که بعد ...

خواهش میکنم 🥰🥰🥰🥰 من با انتقال جنین باردار شدم. چون دی ان ای باید میومد زیر 14. ببین من وقتی رفتم رویان اصلا از همسرم آزمایش دی ان ای نگرفتن! بعد از سقط اون اورولوژی که پیشش رفتیم کلی جا خورد که بدون آزمایش دی ان ای اسپرم چجوری میکرو کردن؟ 

منم از اون به بعد به همه اونا که ناباروری دارن میگم که این آزمایش رو انجام بدن چون درصد این مورد و  مورفولوژی نرمال خیلی مهمه. 

همسر من با اینکه نصف این شرایطو هم رعایت نکرد نهایت زیر یک سال طول کشید تا به این عدد برسه. 

خواهش میکنم 🥰🥰🥰🥰 من با انتقال جنین باردار شدم. چون دی ان ای باید میومد زیر 14. ببین من وقتی رفتم ...

جنین از خودتون تشکیل دادن براتون ؟؟ بعد اینکه پایین اومد ؟ انشالله بسلامتی بغلش کنی

درخواست دوستی دادم قبول کن کارت دارم گلم 

جنین از خودتون تشکیل دادن براتون ؟؟ بعد اینکه پایین اومد ؟ انشالله بسلامتی بغلش کنی درخواست دوستی د ...

نه عزیزم. گفتم که ما قبل از آزمایش دی ان ای رفتیم میکرو کردیم. 

یعنی زمانی که هنوز از چیزی با عنوان دی ان ای مطلع نبودیم. 

بلافاصله بعد از سقط آزمایش دی ان ای دادیم که 33 بود. 

علت ضعف جنین هامون این بود که دی ان ای اسپرم بالا بود. اسپرم و تخمک از خودمون بود. 

نه عزیزم. گفتم که ما قبل از آزمایش دی ان ای رفتیم میکرو کردیم.  یعنی زمانی که هنوز از چیزی با ...

میدونم گلم متوجه م. میگم الان ک بارداری بعد پایین اومدن دی اف رفتید باز ای وی اف کردید ؟؟؟

2706