2410
2553

منتا دندوناش سیاه شده دیگه ندادم چکار کنم هم کمخون نباشه هم دندوناش خراب نشه سه تاش خراب شده😞

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

وقتی قطره رو بش دادی یکمم آب یا ابمیوه بش بده ک از تو دهنش شسته شه بره پایین

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قطره اهن نده توروخدا. بندازش دور. بیست تومن بده بجاش سه شیره یا چارشیره از عطاری بخر بده. دندونای خواهرزاده م همش ضعیف و شکننده شد. سر بچه ی دومش اصلا نمیخواد بهش قطره اهن بده

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی
2456
وقتی قطره رو بش دادی یکمم آب یا ابمیوه بش بده ک از تو دهنش شسته شه بره پایین

میدم بعدشم دندوناشو با مسواک شستم ولی خوب نشد تمومش داره سیاه میشه 

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

با اب پرتقال قاطی کن بده....یا بعد قطره با دستمال یکم خیس بکش رو دندوناش

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2714
قطره خارجی که الان خیلی گرون شده  ولی میتونی بریزی داخل ابمیوه بهش بدی

چنده؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
قطره آهن لیپوزفر بگیر دندون سیاه نمیکنه‌خوش طعمم هست.بعدش حتما آب بده و دندان ها با یک دستمال تمیز پ ...

قیمتش چنده

میدم بعدشم دندوناشو با مسواک شستم ولی خوب نشد تمومش داره سیاه میشه 

خب قبلی ک سیاه شن باید بش میدادی

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙

عزیزم نگران نباش شما قطره رو بهش بده بزیز ته حلقش. بعدش با مسواک انگشتی یا دستمال نم دندونش رو پاک کن. یه خانمی گفتن پدرشون دندونپزشک میگه با آبلیمو پاک میشه

تجربه شخصی خود من . دندون دخترم سیاه شده بود. ولی وقتی سرماخورده بود. شربت سفکسیم بهش دادم به دندونش میخوردکاملا پاک شد و سفید و الان سیاه نیس

بچه ها دخترای من هنو دندون درنیاوردن قطره میدم اما لثه شو تمیز نمیکنم سیاه میکنه بعدا؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706