2733
2734
عنوان

دوست داشتین شوهر آیندتون چه شغلی داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3716 بازدید | 141 پست

من الانم همین فکرو میکنم😅😕

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوس داشتم یه دیپلمات جوون باشه😂

اتو کشبده و کت شلواری ندوس 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم خیلی دوست داشتم شوهرم فلان باشه و بیسار باشه و پولدار باشه .. ولی یهو یکی رو دیدم که گفتم هیچی نمیخوام از دنیا فقط این شوهرم باشه 😂😂 البته شوهرم تحصیلاتش خیلی بالاست ولی اونجوری که قبلا تو فانتزیام میساختم نیس.. ولی من میمیییییرماااا براش.. از منم به تو نصیحت زیاد تو فانتزیات غرق نشو بزار خودش پیش بیاد 😁😁

عشق سالهای کرونا... پسرم 

دوست داشتم رستوران خفن داشت 😂 الان جفتمون مهندسیم 😶😆

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
همچنین مالی نیس کارمند بانک نمیدونم چرا همه خوششون میاد🤔

چون ان شاالله خودم قراره یه کارمند بشم دوس دارم همسرمم کارمند باشه اما حقوقش از من بیشتر باشه

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
دوس دارم تو محیط کاملا مردونه بدون زن باشه😐

واي نه شوهر من كارش جوريه كه اصلا با زن سروكار ندارن حتي همكار...از اونطرف رفتارهاي من و همكاراي اقا رو مرتب زير نظر داره گاهي ميگم كاش سه چهارتا خانم دور و برش بودن يكم حساسيته كمتر ميشد

تكرار نميشوي💞
2706