2703
2553

دوست همکار شوهرم .کارگر بود از طبقه ۷ افتاد نمرد .سرکارگر گفتش کار تعطیله برو اونور خیابون تخم مرغ بخر سوپر مارکتی.از عرص خیابون داشت رد میشد ماشین زد کشتش😐یه کارگر بنایی بود سر ساختمون طبقه سوم افتاد پایین مرد.دکترا گفتن این از ترس مرده وگرنه با این جهتی که خورده زمین نهایتش کتفش در میرفت

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مربی خواهرزادم خودشو چند هفته پیش انداخت دست و پاش شکست 

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم
بستگی داره قسمتش چی باشه یکی از فامیلای ما جوونم بود از رو چهار پایه افتاد فوت کرد

ببخشید ولی خندم گرفت😐😂🍷

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•
2714

ما یکی از فامیلامون از یک طبقه افتاد چند روز کما بود بعد مرد یکی هم دختر دوست بابام از طبقه چهارم افتاده بود همون موقع مرد احتمال ۹۹ درصد میمیره مگر اینکه رو ماسه یا جای نرم بیفته

خواهرم ۱ سالش رود از دیوار ۳ متری افتاد رو نشیمنگاهش هم حالت نشسته افتاد اون موقع ۸ سالم بود با جیع و داد و گریه رفتم برداشتمش داشت میخندید بیمارستان عکس گرفتن دریغ از یه کبودی همون ضربه کار خودشو کرد الان خانم دکتره 😁خدا نخواد ۴ سهله ۱۰ هم کاریش نمیکنه

🌸لطفا در تاپیک های ختم صلوات تگم کنید🌸
2706