1874
1924

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

نه فقط یه کم رگ به رگ میشه😐

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
1922
نمیره هم اش و لاش میشه

اومده بودم همینو بگم😂✋

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
1911

میخوای خودتو بندازی؟ از پشت بوم بنداز حداقل تضمینی میمیری

بازی که همسرم ساخته رو از کافه بازار نصب کنید و نظر بدید به اسم (مداد جنگی) سرچ کنید تو بازار😍تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
1904

دوست همکار شوهرم .کارگر بود از طبقه ۷ افتاد نمرد .سرکارگر گفتش کار تعطیله برو اونور خیابون تخم مرغ بخر سوپر مارکتی.از عرص خیابون داشت رد میشد ماشین زد کشتش😐یه کارگر بنایی بود سر ساختمون طبقه سوم افتاد پایین مرد.دکترا گفتن این از ترس مرده وگرنه با این جهتی که خورده زمین نهایتش کتفش در میرفت

💙💙گروه ابی💙💙وزن شروع ۷۶۳۰۰💙💙وزن هفته قبل۷۱۲۰۰💙💙وزن جدید۷۰۶۰۰😔💙💙هدف ۶۵🌷