1421
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نه فقط یه کم رگ به رگ میشه😐

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
1390
نمیره هم اش و لاش میشه

اومده بودم همینو بگم😂✋

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
1394
1396

دوست همکار شوهرم .کارگر بود از طبقه ۷ افتاد نمرد .سرکارگر گفتش کار تعطیله برو اونور خیابون تخم مرغ بخر سوپر مارکتی.از عرص خیابون داشت رد میشد ماشین زد کشتش😐یه کارگر بنایی بود سر ساختمون طبقه سوم افتاد پایین مرد.دکترا گفتن این از ترس مرده وگرنه با این جهتی که خورده زمین نهایتش کتفش در میرفت

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید...اگه یکی فرستادید اعلام کنید که منم برای شما دوتا صلوات بفرستم.
1339