2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دوهفتس بجای پریودیم لکه بینی دارم 12 روز پیش سنو دادم ی کیست داشتم... حالا دیروز امپول پرژسترون دوتا زدم بجا اینکه پریود بشم کلن لکه بینیم قط شد... کلیم دارو گیاهی خوردم بلکه پریود بشم نشدم  

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
2738
منم دوهفتس بجای پریودیم لکه بینی دارم 12 روز پیش سنو دادم ی کیست داشتم... حالا دیروز امپول پرژسترون ...

واسه پریود شدن هم باید غصه بخوریم   

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘
واسه پریود شدن هم باید غصه بخوریم    

من پریودیام ان تایم بود پارسا برج 5 رفتم پیش ی دکتر خیر ندیده دارو محرک با دوز بالا بهم میده نزدیک 30 فلکول میسازه از ماه بعدش دیگه پریودیم بهم ریخت افتادم تو خط کیست درصورتیکه من هیچوقت کیست نداشتم همیشه سنوهام نرمال بوده... از برج 10 دارو گیاهی خوردم دوباره شدم مث روال قبل حالا میبینم برج 5 بجا پریود فقط لکه بینی دارم... خستم کرده دیگه این روال تکراری

من پریودیام ان تایم بود پارسا برج 5 رفتم پیش ی دکتر خیر ندیده دارو محرک با دوز بالا بهم میده نزدیک 3 ...

داروی گیاهی چی خوردین؟

داروی گیاهی چی خوردین؟

داروها دکترروازاده حب کیست 1و2...حب مدر حیض... و دوسه تا داروی تزریقی... رازیانه و بومادران... خیلی خوب بودن 

بچه ها هر کی تو اقدام عقب بندازه و پریود نشه مشکلی چیزی داره؟باردارم نیستم خیلی نگرانم😔

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
داروها دکترروازاده حب کیست 1و2...حب مدر حیض... و دوسه تا داروی تزریقی... رازیانه و بومادران... خیلی ...

اها..مرسی

2706