2737
2734
عنوان

دخترخاله م دوباره جهیزیه گرفت ،کثثثافتتت !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4853 بازدید | 162 پست
چه حسودی  نداره یه خونه کرایه ای ته شهر .که حسودی نداره پایینه جاش برن گم شن .

😂😂😂😂😂😂😂چه ناجور و تابلو حسودي ميكني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خوب که اینقدر پول دارن میتونن خدا بیشترش کنه.شما هم براشون خوشحال باش به نظرم .

عشق همان چیزی است که به شما این امکان را میدهد که بعد از هر سختی بارها و بارها متولد شوید.
2731
ظرف یه روز این همه خرید ! الان 2تا خونه دارن ،سرویس رو تختی هم خرید !

درکت میکنم من بودم میمردم از غصه

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
 دوتا خونه کرایه دارن 

خیلی کثافته خیلی  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
چه حسودی  نداره یه خونه کرایه ای ته شهر .که حسودی نداره پایینه جاش برن گم شن .

چه ادم ترسناكي هستي 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2738
ظرف یه روز این همه خرید ! الان 2تا خونه دارن ،سرویس رو تختی هم خرید !

خدا بیشترش کنه به هر کی هم که نداره بده🙏

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ما که نفهمیدیم بالاخره خونه جدید خریده یا پایین سهر اجاره کرده 😂😂خود درگیری داری توهم. تا چشتت درآد خواااااهررر

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
واقعا🤐؟

دوست شوهرم خونه دارن ماشین دارن شوهرش شغل خوب بچه خوب.واقعا ادم از خدا چی میخاد.من ن خونه  ن ماشین ن شغل خوب ن بچه هههعععییی خدایا حداقل ی بچه بده

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
2706