2733
2739

طبق معمول حوصله من سریده و ول تو نی نی سایتم😐🍷

خب ببینید سه تا معما مینویسم هرکدومو تونستید ریپلای بزنید جواب بدید ببینیم کی باهوش ترهههه🤓🖐🏻

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•

قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دوم پر از قاتل با تفنگ های پر است و در اتاق سوم یک گله شیر ها وجود دارد که سه سال است چیزی نخورده اند.

سوال:کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•

جیمز سه روز در بیمارستان بوده است. او نه بیمار بود نه صدمه دیده بود، با این حال بعد از مرخص شدن از بیمارستان باید او را حمل می کردند.

سوال:چرا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متعلق به شماست اما اطرافیانتان بیشتر از شما از آن استفاده می کنند!! 

2728
قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دو ...

اتاق شیرها

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
2738
باهووووووش بزرگ اومد برییییید کناااااار از سر راااااه بووووووق بیییییب منگول آمده😆😆😆😆😆

بفرما وقتشه میزان هوشتو نشون بدی😐😂

جیمز سه روز در بیمارستان بوده است. او نه بیمار بود نه صدمه دیده بود، با این حال بعد از مرخص شدن از ب ...

معلول بوده؟

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دو ...

اخری چون شیر ها بعد سه سال مردن

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2706