2703
2553
عنوان

کاش میمردم از این زندگی راحت میشدم

697 بازدید | 15 پست

دوسال پشت کنکور بودم همزمان درس ک میخوندم تا از اتاقم میومدم بیرون شروع میکردم ب تمیز کردن خونه 

الن ک راحت شدم از اون فضا مامانم ی روز خوش برام نزاشته بقران از صبح ک ساعت ۸ بیدار میشم غر که تا ظهر خابی بعد شروع میکنم ب تمیز کردن چون خونمون شلوغه  همیشه و همیشه بهم ریختس تا خود شب من دارم پشت سر بابام و داداشم راه میرم ک هرجا بهم ریختن تمیز کنم 

دارم مث روانیا میشم روزی سه بار فقط اتاق بابامو تمیز میکنم

روزی سه بار تی دستمه ک مامانم حساسه باید همه جا برق بزنه

یک هفتس نزاشته من ی حموم برم از صبح که کار میزاره جلوم تا خود شب موقع خاب 

تازه من شبا از پادرد دارم میمیرم میگه اخه الن وقت خابه؟؟

جوری مامانم نشون داده ک من وظیفمه کار کار کنم و اگه جایی بهم ریخته باشه ینی تنبلی من

که بابام و داداشم چایی میخان میگن وظیفته 

اب میخان میگن وظیفته

جوراب میخان منو صدا میزنن لباساشونو اتو میزنم هر شب کمد داداشمو مرتب میکنم 

همه زندگیم شده کارررر کردن تو خونه بخدا پوسیدم تو خونه 

وقتی بقیه رو میبینم دلم میگیره دخترخاله خودم خالم همیشه شعار میده دختر باید تو خونه باباش پادشاهی کنه هیچ کاری هم ن میکنه ن بلده اصن خالم مدام میگه کار رو خونه شوهر یاد میگیره انوقت مامان من با این همه کاری که من بدبخت از جون و دل میکنم هرجا میشینه میگه اصن کار بلد نیس تنبل همش تو گوشیه میگی چرا میگه میخای چشمت بزنن بگم کار میکنه باید بگی دخترم هیچ کاری نمیکنه .....

خسته شدم بقران دوساله برنامه ریزی کرده بودم برم امسال برم باشگاه الن تابستون سه روزه میخام برم حموم هنوز وقت نکردم هرموقع هم ک میگم میگه اول جارو بعد حموم 

بخدا خسته شدم اصلا نمیخام ازدواج کنم چون من از مجردی هیچ استفاده ای نکردم دلم نمیخاد حسرت مجردیمو در اینده بخورم و مامانمم اصلا نمیخاد منو شوهر بده میگه من تورو دارم کمک دستم باشی حالا دوسه سال دیگه..

دلم میخاد از این زندگی برم خسته شدم بخدا

🖤
دانشگاهت شهر خودتونه ؟ اگه نیست که مشکلت حله چون میری خوابگاه و از این خانواده ی سو استفاده گر خلاص ...

میرم خوابگاه خداروشکررر البته با وضع مالی عالی بابام اگه مامانم بزاره خرجم کنه   

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مگه نوکری سعی کن بری بیرون کلاسی،کاری ،جایی وا جدا نذار ازت سواستفاده کنن یعنی چی آخه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2456
میرم خوابگاه خداروشکررر البته با وضع مالی عالی بابام اگه مامانم بزاره خرجم کنه    

خداروشکر میری خوابگاه دیگه راحت میشی 

بعدم  خوابگاه که میری دیگه واسه خودت کار کنی خیلیا هستن سواستفاده میکننا

وای مگه نوکری سعی کن بری بیرون کلاسی،کاری ،جایی وا جدا نذار ازت سواستفاده کنن یعنی چی آخه

نمیشه اگه برم کلاس بیام خونه بهم ریخته باشه داداشم ب همه میگه میره کلاس مامانمو دس تنها میزاره 

اجیم که ازدواج کرده هرروز زنگ میزنه میگه ب مامانم که چیکارا کرد امروز ؟؟ اتاقو تمیز کرد؟؟ غذا هم یادش بده وایسه غذا درست کنه این از اجیمممم

بقران دارم چل میشم یکساله وسواسی بهم افتاده سه بار ی اتاقو جارو میزنم که یوقت مامانم ایراد نگیره 

از غصه دارم دق میکنم 

🖤
ولشون کن دست نزن محل نزار

نمیشه بخدا امروز از صبح گفتم امروز رو بزارید برا خودم باشم میخام کتاب بخونم میخام فیلم ببینم تازه ینی استراحت بودم دستشویی شستم اشپزخونه رو جارو زدم تازه الن داداشم هرچی از دهنش دراومد بهم گف که چرا امروز هیچ کاری نکردی 

🖤
2714
خداروشکر میری خوابگاه دیگه راحت میشی  بعدم  خوابگاه که میری دیگه واسه خودت کار کنی خیلیا ...

فقط دارم این روزا رو میگذرونم ب امید خوابگاه

ولی دلم میخاست مامانم درکم‌کنه برام ارزش قائل بشه 

مطمینم خوابگاه هم برم اجیمو داداشم اعصاب برام نزارن 

🖤

واااااا.خیلی بده ک.مگ کلفتی؟

من تجربه خوابگاهو دارم سعی کن خوابگاه رفتی سرزبون داشته باشی ک اگ نداشته باشی بدترخونتون میشه زندگیت

اونی ک خوشبختت میکنه،همونیه ک هرروز صبح توآینه نگاش میکنی و براش مسواک میزنی🎈
ینی چجوری؟؟ من اصن هیچی بلد نیسم

اگ گفتن بیاباهم غذا درست کنیم بگو ن من خودم واسه خودم درست میکنم و ظرفاخودمومیشورم.اتاقو باید باهم جاروبزنیم نوبتی.

اونی ک خوشبختت میکنه،همونیه ک هرروز صبح توآینه نگاش میکنی و براش مسواک میزنی🎈
نمیشه بخدا امروز از صبح گفتم امروز رو بزارید برا خودم باشم میخام کتاب بخونم میخام فیلم ببینم تازه ین ...

خودت تعیین میکنی بقیه چجور رفتار کنن . برو سر کار به جای حمالی مجانی

خدایا یه دوست پسر خشکل و با کلاس و هیکلی و سیکس پک و کلی پول و یه شاسی بلند ... دستت درد نکنه         
2706