2410
2553

دوستانى كه گوشى اندرويد دارن با وارد كردن كد

ستاره مربع صفر ستاره مربع به منوى مخفى اندرويد كه مخصوص تست سلامتى گوشى هست تشريف ببريد و چندين ايتم گوشيتون رو تست كنين

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
داداش جنسیتمونو فروختی     افتخار کن ک پسری      

نهههههه، عرض كردم اگر بانو بودم افتخار ميكردم چون براى خانمها خيلى خيلى احترام قائلم. ولى به اون چيزى كه هستم بيشتر افتخار ميكنم عزيز 

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
2714
نهههههه، عرض كردم اگر بانو بودم افتخار ميكردم چون براى خانمها خيلى خيلى احترام قائلم. ولى به اون چيز ...

سلطانی داداش    فدا طرزه فکرت 

پیک موتوری رستوران خدا😕...(پسر_متفاوت قبلی)...سوالی راجب گوشی داشتید در خدمتم
خب الان‌میشه بفرمایین هر کلمه واسه کجای گوشیه 😑

بله عرض ميكنم. اولى از بالا سمت چپ رنگ قرمز صفحه- دومى رنگ سبز صفحه- سومى رنگ آبى صفحه- رديف دوم از بالا سمت چپ اولى رو كه ميزنين بايد صداى سوت بشنوين- دومى ويبرهء گوشيه- سومى نور صفحست كه كم و زياد ميشه- سومى سمت چپ بالا تست دوريين- دومى تست سنسور حركتى- سومى تست تاچ يا لمس صفحه- يكى مونده به آخر هم وسطى به كارتون مياد كه تست بلندگوى گوشيه- و آخرين ايتم تست رنگ سياه صفحه هستش

فقط عزيزان بخاطر داشته باشين كه تو منوى تاچ  يا لمس صفحه  touch كه رفتين كل اون چهارخونه هارو بايد لمس كنين تا بياد بيرون از اون تست