2703
2553
عنوان

واکسن دوماهگی

56 بازدید | 11 پست

خانوما فردا پسرم واکسن دو ماهگی میزنه 

دقیقا باید چیکار کنم می‌شه از تجربیاتتون بگید 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

اگه قطره استامینوفین داری دو ساعت قبل بردنش به اندازه دو برابر وزنش بهش قطره بده.اگرم نداری نمی خواد بعد از زدن واکسن بابد هر 4ساعت قطره بدی.

تا فردای واکسن باید کمپرس سرد بزاری و تبشو چک کنی.فرداشم حوله گرم کنی رو پاش بزاری.

من اینو از نی نی سایت یاد گرفتم خوب بود .. قبل رفتن برا واکسن حتمن تو اب جوشیده سرد شده یک قند بنداز بعد هم بزن دوسه تا قاشق بده بخوره .. ی ربع قبل واکسنم اندازه دو برابر وزنش قطره استامینفون بده .. چقده وزنش میدونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کمپرس سرد و گرمشو بزار هر ۴ ساعت قطره استامینوفن و اگه تبش بالابود پاشویه کن و شب سعی کن بیدار باشی تبشو چک کنی

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2456
من اینو از نی نی سایت یاد گرفتم خوب بود .. قبل رفتن برا واکسن حتمن تو اب جوشیده سرد شده یک قند بنداز ...

وزنش فکر کنم هفت و نیم شده 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2714
مطمئنی ۷ اشتباه ک نمیکنی .. اگه واقعا ۷ کیلوئه ماشالله ... ولی فک نکنم اول مطمئن شو بعد بده زیاد ندی ...

چرا عزیزم امروز گرفتیم وزنشو بعد گفتن 14 قطره استامینوفن بده

قربونت برم عزیز دلم