2733
2739

من 4روز تاخیر رفتم آزمایش منفی بود الانم خبری نیس دکتر گفت کسایی که تنبلی تخمدان دارن دیر بتاشون میره بالا یعنی باز امید داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خیلی بعیده 

بی بی منفی ازمایش مثبت زیاد شنیدم 

ولی هر دو‌ منفی نه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
آخه دکتر گفت شاید لقاح دیر انجام شده همین طور لانه گزینی نمیدونم والا کاش زودتر پریود میشدم میدونستم ...

نه دیگه بعد ۴روز تاخیر بعیده لقاح دیر انجام شده باشه. ولی اگه میخوای زودتر پریود بشی آمپول پروژسترون بزن که اگه احتمال یه درصد باردار بودی مشکلی پیش نیاد. ژعفرون نخور برا اقدام ماه بعدتم خوب نیست

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
نه دیگه بعد ۴روز تاخیر بعیده لقاح دیر انجام شده باشه. ولی اگه میخوای زودتر پریود بشی آمپول پروژسترون ...

پروژسترون بهم داده گفت 14 روز صبر کن، دلم میخاد  دو روز دیگه برم بتا بدم 

2738