2703
2553

یکی از نزدیکانمون ۱۳ ساله بچه ندارن خیلی دوا و درمون کردن.همش تو فکرشونم.همه تا میبیننشون میگن انشالله بچه بیارین و اینا ولی خب تمام راها رو رفتن دکترها ناامیدشون کردن.هربار که یکی این حرفا رو میزنه غم تمام صورتشونو میگیره و سرشونو میندازن پایین.خیلی دلم براشون میسوزه😭😭😭

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

انشالله به حق این روز عزیز خدا به همه بچه بده وهیچکس در حسرتش نمونه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
یکی از اقوامه ما بعد از ۱۵سال بچه دار شد در اوج نا امیدی،ایشالله ایشون هم یه نینی سالم گیرشون بیاد🙂 ...

خدا از دهنت بشنوه.انشالله.

من فقط دلم برای خاله م میسوزه که با حسرت به نوه های اینو اون نگاه میکنه.خیلی نوه دوس داره همش مغازه های لباس بچه رو نگاه میکنه😥

من براشون دعا میکنم عزیزم و صلوات میفرستم. یکی از کاربرا اینجا میگفت ذکر هفتاد بار استغفار هر روز بر ...

انشالله🌷🌷🌷🌷ممنون گلم

2714
آخی عزیزم😢

این خاله م فرشته س تینقدر که مهربونه.

تاالان روش نشده به پسر و عروسش بگه چرا بچه دار نمیشین و چی.به مامانم اینام همش سفارش میکنه حرفی نزنین ناراحت میشن😭😭😭

چه خانم باشعوری هستم آفرین😍😍 ایشالله خدا بهش یه نوه بده و به آرزوش برسع

خیلی بافهم و کمالاته میون خاله هام تکه.

نه غیبت میکنه نه تو کار کسی دخالت میکنه هیچی.فک کن خجالت میکشه شام و ناهار خونه پسرش بره میگه تو زحمت میفتن