2733
2734
عنوان

دلم میخواد به هرکی واژینیسموس داره کمک کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 4983 بازدید | 58 پست
منم گاهی اینجوریم...دلیلش چیه؟؟؟

گاهی نمیدونم.ولی من همیشه اینطوری بودم اصلا و ابدا نمیتونستم دخول داشته باشم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش تجربه هاتو تو همین تایپیک میزاشتی و قفل میکردی 

عزیزم میترسم لغو شم.ولی هرکی درخواست بده کمکش میکنم خیلیاهم درمان شدن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2731
عزیزم میترسم لغو شم.ولی هرکی درخواست بده کمکش میکنم خیلیاهم درمان شدن

من الان مجردم اما احتمال میدم از رابطه ی جنسی ترس داشتم باشم فکرشم برام وحشتناکه بخاطر همین گفتم تایپک بزنید و قفل کنید ک چند سال بعد اگه یکی چشمش ب پست شما خورد بتونه استفاده کنه و دعای خیر پشت سر شما باشه 

ﻧﺎم ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺕ ﺭا ﻳﺎﺩ ﻛﻦ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺩﻝ ﺑﺮ ﺍﻭ ﺑﻨﺪ.مزمل (۸)
من الان مجردم اما احتمال میدم از رابطه ی جنسی ترس داشتم باشم فکرشم برام وحشتناکه بخاطر همین گفتم تای ...

واسه چی به این چیزها فکرمیکنی عزیزم؟همین که فکرکنی خیلی بده.اصلا ترس نداره این ترسی هم که تو وجود ما بود خیلی مسخره بود.راحت تر از اون چیزیه که فکرشو بکنی

واسه چی به این چیزها فکرمیکنی عزیزم؟همین که فکرکنی خیلی بده.اصلا ترس نداره این ترسی هم که تو وجود ما ...

فدای مهربونیت 😘⚘

ﻧﺎم ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺕ ﺭا ﻳﺎﺩ ﻛﻦ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺩﻝ ﺑﺮ ﺍﻭ ﺑﻨﺪ.مزمل (۸)
2738
مهر پاکان این مشکلو داره.بلد نیستم پیجش کنم اینجا.الان ۸ .۹ ساله این مشکلو داره

عزیزم من نمیشناسم ایشونو 

سلام عزیزم من درخواست دوستی دادم واژینیسمم تو تاپیکا یکی ایدی شما رو گذاشته بود که توسط راهنمایی های شما مشکلش حل شده لطفا منم راهنمایی کن

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
خب همینجا بگید لطفا

احتمال داره نی نی یار تعلیقم کنن

2706