2410
2553
عنوان

کسی قرص آکوتان برای درمان جوش استفاده کرده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49827 بازدید | 24 پست
مهتاب جون چند سالته،آخه می گن دیگه از 30 سالگی به بعد جوش کمتر می شه.از عوارض مهمش هم اینه که تا یک سال بعد استفاده نباید بچه دار بشی. اگه وسطش هم پشیمون شی هیچ فایده ای نداره.
خودت باید تصمیم بگیری ظاهر صورتت برات مهمه یا 2سال درگیرش شدن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی خانما از نظراتتون . ببخشید من به نت دسترسی نداشتم چند روز نتونستم جواب بدم . راستش خیلی دو دلم ...

سلام مهسا خانم. من از این دارو برای درمان استفاده کردم و نمی تونم بگم چقدر راضی هستم. قبلا تجربه ی خودمو در این مورد توی وبلاگم نوشته بودم با توضیحات کامل در مورد طول درمان، آزمایش ها و عوارض و غیره. اگر تمایل داشتید میتونید مطالعه کنید:

http://www.maryamkashanaki.com/تجربه-من-از-آکنه-درمان-قطعی-با-روآکوتان/

2720

سلام دوستان عزیز . یه توضیح در مورد این قرص بدم که به نظرم  توضیح کاملیه . ببینید تمام قرصا و داروها عوارض خاص خودشونو دارن و راکوتان هم یه سری عوارض داره ! هدف کسایی که که این قرص رو میخوان مصرف کنن اینه که جوشاشون از بین بره ! واقعا جوش چیزیه که اعتماد به نفس آدم رو به کل از بین میبره ! خب حالا شمایی که میخوای از دست این جوش ها خلاص بشی باید یه سری مشکلات رو هم تحمل کنی دیگه ! قرص ایزوترتینووین یا راکوتان یکی از بهترین درمان ها برای جوش صورته که در صورت استفاده صحیح از این دارو و انجام یک سری کارها صد در صد به نتیجه می رسید و بهبودی کامل پیدا می کنید و جوش ها بر نمی گرده ! اول این که خودسرانه مصرف یا قطع نکنید قرص رو دوم این که در حین درمان تغذیه تون رو درست کنید سوم (ممکنه) تاکید میکنم ممکنه کمی صورتتون جوش بزنه در یکی دو هفته اول اگر زد به هیچ عنوان صورتتون رو دست کاری نکنید اگر به جوش ها دست بزنید جاش میمونه نکته چهارم آب زیاد مصرف کنید روزی 12 لیوان آب بخورید و نکته پنجم اگر آقا هستید ریش هاتون رو کوتاه نکنید .

در صورت تکمیل درمان حتما به نتیجه خوبی میرسید شک نکنید نی نی سایت رو ترک نکنید   

سلام دوستان عزیز . یه توضیح در مورد این قرص بدم که به نظرم  توضیح کاملیه . ببینید تمام قرصا و د ...

عزیزم من جوش زیادی ندارم اما جوش زیر پوستی خیلی قرنزم نیست زیر پوست سفیده تقریبا ایا این قرص اوتارم میبره یا نه ؟؟

2714
مهتاب جون من تقریبا 5 سال پیش مصرف کردم البته راکوتان که اصل این قرصه،اسمهای دیگه هم درسته چون کشور ...

عزیزم منم دکتر رفتم و بهم قرص acnotren 20 داد که هنوز مصرف نکردم چقد روی جوش صورت تاثیر داره عوارضشو گفت فقط خشکی لب داره که بهم بالم لب هم داد

ولی باز میترسم استفاده کنم