2726

سلام.خانومای گل من ۱۳اسفند ۹۷بینی ام استخونی بود عمل کردم.دکترم میگه ۶ماه کامل شد بیا مطب لبه هاش رو برات سوهان بکشم بهش قوس بدم‌والا فرمش که طبیعیه.خداروشکر مشکل تنفسی .اما نمیدونم ورم داره هنوز یا نه.من انحراف شدید داشتم.زیبایی هم انجام دادم کسی تجربه داره لطف کنید بیاید همفکری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ی سوال دارم ازت

من 1 ماه و 11 روزه ک عمل کردم 

بینیه من استخوانی بود و قوز داشت

الان خیلی خوشگل و ظریف شده فقط ی مشکل هس اونم اینه که وقتی دست میزنم ب قسمت بالاییش انگار برآمدگی داره

از نیم رخا معلوم نیست ولی میترسم بعدا معلوم شه

ی عده میگن ورم استخوانه

برای شما ی همجین موردی پیش اونده تا حالا؟؟

Hayal kurmak guzeldir...hayal kur ve hayallerinin peşinden koş...elbet ki başaricaksin
عزیزم ی سوال دارم ازت من 1 ماه و 11 روزه ک عمل کردم  بینیه من استخوانی بود و قوز داشت الان خ ...

کاش یه عکس میدادی.والا بینی هر روز یه شکل هست.من که انقدر پره هاش سفت بود.حالا یه کوچولو نرم شده.واقعا نمیدونم چطور ادم بفهمه ورم هست یا نیست.درضمن مبارکت باشه عزیزم

چطور برم گلم.من خیلی با نی نی سایت اشنایی ندارم

اون بالا یه ذره بین هست اسم تاپیک سرچ کن میاد برات

وقتی کسی هدفی را غیر از آنچه همه دارند دنبال کند می‌گویند :یا خداست   یا شیطان   

من واسه ورم بعده عملم کورتون زدم خیلی درد داشت🤕✌🏾اونموقع هنوز علم انقدر پیشرفت نکرده بود انگار😂

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
کاش یه عکس میدادی.والا بینی هر روز یه شکل هست.من که انقدر پره هاش سفت بود.حالا یه کوچولو نرم شده.واق ...

فدات عزیزم

پره هام نرمه چون پره های بینیم مشکلی نداشت فقط وسطشو بریدن

طبیعیه فقط از بالاش میترسم پیام هم دادم گفتن مشکلی نیست و ترس نداره

Hayal kurmak guzeldir...hayal kur ve hayallerinin peşinden koş...elbet ki başaricaksin
من واسه ورم بعده عملم کورتون زدم خیلی درد داشت🤕✌🏾اونموقع هنوز علم انقدر پیشرفت نکرده بود انگار😂

حالا این دکترمیگه کورتوننن نعععع اصلا.صبر کن ورمش خودبه خود کم شه.چی میشد خدا یه دماغ خوشگل به ما میداد حالا که پول نداده ماهم زیر این تیغ ها نمیرفتیم‌.من دماغم اسخونی قوز دار انحراف داخلی هم داشت

فدات عزیزم پره هام نرمه چون پره های بینیم مشکلی نداشت فقط وسطشو بریدن طبیعیه فقط از بالاش میترسم پ ...

نترس مشکل تنفسی که نداری.الانم که خوبه خداروشکر.اگر یه کوچولو استخون مونده باشه که نیست حتما سوهان میکشه.

2706