2726
عنوان

کسی میدونه راه حلش چیه؟

70 بازدید | 6 پست

راه حل اینکه 

۱.چطور اس ام اسی که(باخود گوشی نه توی تلگرام) به یکی فرستادیم رو چطور برگردونیم😭😭😭

۲.ازکجا بفهمیم شمارمون تو لیست سیاه یا مسدود گوشی یه نفر هس یا نه؟😭😭😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

مورد اول نمیشه 

مورد دوم تماس بگیر اگه مدام گفت دردسترس نیست بلاکت کرده

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماره یک برنامه بازیابی پیامک هست دانلود کن

دومیم فک کنم زنگ بزنی فوری اشغال کنه پیامکاتم تحویلش میاد از روی پیامک نمیفهمی

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2728

گزینه اول رو نمیشه مگه اینکه پشتیبانی گوگل شده باشه 

دومی خوب اگه با گوشی تو مشغول بود ولی با گوشی کسی دیگه بوق بخوره ینی تو لیست سیاهی

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  
مورد اول نمیشه  مورد دوم تماس بگیر از گفت دردسترس نیست بلاکت کرده

آخه نمیخوام بفهمه دارم اینو چک میکنم ازش متنفرم نمیتونم بهش بزنگم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها نمیشه تماس بگیرم کلا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40