2737
2739
عنوان

ساک بیمارستان نی نی

354 بازدید | 41 پست

چیا براش بردارم ؟؟

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
عزیزم💐 انشالله به سلامتی بغلش کنی 😘😍😍😍

ممنونممم😍😍😍

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بسلامتی..برا متدر شدن منم دعا کن

چشم حتمااا ی چی بگم بخند کلا ب هرکی گفتم انشااالله بچه دارشی شده باورت میشهههه امروز خبر بچه دارشدن دختر داییم رسید خواهرشوهرمم ۷ماه قبل کلاااز خدا میخوام ی اولاد صحیح و سالم و صالح قسمتت شه

بیمارستان خصوصی خودش تجهیزات داره یا باید ساک ببندیم؟

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
چه تاپیک به موقعی😍، منم میخوام ساکشو جمع،کنم ولی نمیدونم چی بزارم بی زحمت منو لایک کنین بیام بعدا ب ...

ازالاننن من شنبه زایمانمه میگم زوده هخخخ

2706