2703
2553

مبلاتواینجوری چیدی اگه چندنفربیان خونت مهمونی بایددادبزنن باهم حرف بزنن😂خونت خیلی بزرگ وخوبه کاش یه دست مبل دیگه میگرفتی

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
تو دوتا عکس فرستادم جلو آشپز خونه بازه یعنی اپن نیس  مجبورم پخش بچینم نمیشه گردش کرد واینکه ...

خونت مربعه میتونی خیلی خوشگل بچینی وسایلتو اگه مستطیل بود میخواستی چیکار کنی پس؟

خب چه ربطی داره به اپن بودن یا نبودن اشپزخونت؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
تو دوتا عکس فرستادم جلو آشپز خونه بازه یعنی اپن نیس  مجبورم پخش بچینم نمیشه گردش کرد واینکه ...

منم آسپزخونم کانتر نداره ولی گرد چیدم.ربطی نداره که 

بعد چرا تی وی رو نمیتونی جابجا کنی؟

2714

مبلاتو گرد بچين و ويترين را هم از اون گوشه بردار تلويزيون را هم بردار بجاش مبلاتو بزار كنارهم.واس تلويزيون بايد يه كاناپه راحتي بگيري و بزاري توي اون قسمت تو رفتگي و بكنيش تي وي روم ويترين رو هم روي ديوار كج بزاري

البته عكسات مشخص نميكنه مدل سالنت دقيق چجوريه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

مبلاتوروهمون فرش اولی گردبچین بوفه راهم بردار

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ویترین رو بده بره

جای تی وی رو با سیم و... عوض کن

مبلا رو گرد بچین 

به کاناپه شیک هم برا جلو تی وی بگیر

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706