2737
2734
دقیقا تو شهر ما جلو دانشگاه فرهنگیان صف میکشن نشناخته هم ازشون شماره میگیرن بدون هیچ تحقیقی هم میرن ...

من انتخاب رشتم اولویت اولویت اولم فرهنگیانه

خواهرم ماهم یکی بیاد خواستگاری به شغل طرف نگاه میکنیم دیگه اوناهم مثل ما

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
از سال اول 2 ب بالا. سابقه که بیشتر میشه ب 3 و 4 تومن هم میرسه.  تو این اوضاع اقتصادی داغون هم ...

من دو تا خواهرام معلمن بیشتر حقوقشون قسط صندوق بازنشستگان و وامو این جور چیزا میره

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من معلممم 😹😹😹این سوالت بی اساسه اونهمه معلم مجرد داریم

خو اونا حتما نمیخوان ازدواج کنن😓شما معلمین جلوی در دانشگاه فرهنگیانو ندیدین؟؟ همه مامانا وایمیسن یکی یکی شماره میگیرن😓 من ک خیلی بدم میاد 

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
دقیقا تو شهر ما هم همینطوره... اهل کجایی؟ یکی از دوستام اصلا خواستگار نداشت ولی وقتی از اونجا قبول ش ...

اراک

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
2728
واسه پولشون. الان دیگه درامد یه نفر واسه یه زندگی کافی نیست. و زن هم باید کار کنه. معلم هاهم که حقوق ...

این بهانه های مختلف رو از کجا آوردی خدا وکیلی؟

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
من انتخاب رشتم اولویت اولویت اولم فرهنگیانه خواهرم ماهم یکی بیاد خواستگاری به شغل طرف نگاه میکنیم د ...

اولویت منم.. شهرتون چن نفر پذیرش داره؟؟ رتبتون چن شده؟؟ 

از سال اول 2 ب بالا. سابقه که بیشتر میشه ب 3 و 4 تومن هم میرسه.  تو این اوضاع اقتصادی داغون هم ...

ن اینجوری نیست مامان من معلمه ۲۵ سال سابقه داره... تازه حقوقش نزدیک ۳ تومنه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اولویت منم.. شهرتون چن نفر پذیرش داره؟؟ رتبتون چن شده؟؟ 

من تجربیم

تو انسانیا۷۲ تا آموزش ابتدایی میگیرن؛تو تجربی ۳۶ تا

رتبم۶۵۰۰

2738
واه به حق حرفهای نشنیده

خب راس میگه من دیدم مامانشون یا خواهراشون میان تو مدارس دنبال دبیر مجرد میگردن تا این حد 😐

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
دقیقا تو شهر ما هم همینطوره... اهل کجایی؟ یکی از دوستام اصلا خواستگار نداشت ولی وقتی از اونجا قبول ش ...

ما یه دخر داریم تو فامیل واقعا بگم یه ذره هم قیافه نداره یه خواستگار هم نداش قد کوتاه چاق فککنم دویست کیلو میشه وزنش همیشم بو عرق میده 😣 باور کن از وقتی قبول شده جلو خونش صف کشیدن 

من دو تا خواهرام معلمن بیشتر حقوقشون قسط صندوق بازنشستگان و وامو این جور چیزا میره

خب وامو گرفتن که دارن قسط میدن دیگه.  پول وامم یه جا سرمایه گذاری کردن یا خونه ای ماشینی چیزی خریدن

اون صندوق بازنشتگی هم واسه موقعی که میخوان بارنشسته بشن خیلی ب دردشون میخوره. هر معلمی که بازنشسته بشه پاداش میگیرن بالای 40 میلیون 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
اصلا خنده نداشت توهبن میکنی ب معلما بعدم میخندی؟!!

فکر کنم اون جمله خطاب به مردها بود که بخاطر درآمد معلم خانم میرن با اونها ازدواج میکنند ،نه به معلم ها. برداشت من که اینجور بود😐

من تجربیم تو انسانیا۷۲ تا آموزش ابتدایی میگیرن؛تو تجربی ۳۶ تا رتبم۶۵۰۰

پس حتما قبولی عزیزم تو شهر ما هم چهل تا میگیرن رتبم4000 

خب وامو گرفتن که دارن قسط میدن دیگه.  پول وامم یه جا سرمایه گذاری کردن یا خونه ای ماشینی چیزی خ ...

مامان من هفتاد میلیون بازنشستی گرف ب عنوان پاداش

این بهانه های مختلف رو از کجا آوردی خدا وکیلی؟

اینا رو از همونایی که دنبال معلم واسه پسراشونن شنیدم. یا از دهن خود پسره شنیدم 

می بینی که کم هم نیستن همه دارن میگن 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2706