2737
2734
اسی من کسی رو به طلاق تشویق نمیکنم ولی خب یکم درمورد زندگیت بیشتر فکر کن  اصلا میخاد بااات زند ...

دلش میخاد که مسلما خب اره، ولی وقتی تلاشی نکنه چه فایده داره اخه ،نمیگم ادم بدی بود نمیگم هیچ تلاشی نکرد ولی خب اون کارایی رو که باید میکرد تازندگیمون درست شه رو نکرد اونجاهایی که باید محکم وایمیساد ویه کاری میکرد جازد واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
27حیف حیف..شوهر منم مشکلش همینه...

ادم با چه امیدو ارزویی میاد زندگی تشکیل بده .....نمیدونم که شانسه ،ولی تو ازهم پاشیدن زندگی من مادرشوهرمم هفتاد درصد مقصره،امیدوارم یکی مثل خودش سرراهش قراربگیره فقط بفهمه چی کشیدم ازدستش من،من شوهرم اوایل خیلی خوب بود هی یادش داد هی یادش داد آخرشم موفق شد زندگیمونو خراب کرد

2738

سلام شب بخیر 

استارتر جان متاسفانه منم مشکلم کمی شبیه مشکل توعه

منم بخاطر دخالت بیش از اندازه خانوادش و دهن بینیز و بی عرضگی شوهرم تو مدیریت خانواده ها در شرف طلاقم 

با ابن تفاوت که شوهرمم مثل من قید زندگی رو زده هردومون قصدمون طلاقه 

من تورو به طلاق تشویق نمیکنم بهت مبگم اگه ذره ای محبت و علاقه بین تو و شوهرت هست تلاش کنین زندگبتونو بسازین سنتون کمه معلومه دختر  عاقلی هستی با یه ریش سفید تو فامیل یا کسی ک حرفش بین خانواده ها خریدار داره مشورت کن مطمعنا با جدا کردن خونه تون این تنش کمتر میشه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706