2733
2734
عنوان

دلم میخواد جدا شم

482 بازدید | 16 پست

5ساله با ی نفرم

ادم خوبیه بدی ازش ندیدم دوسال پیش با خانوادم حرف زدو تحقیرش کردن بخاطر وضع مالیش(پدرومادر نداره) خودش همه زندگیشو ساخته و همیشه ب خودش تکیه کرده 

الان سر کاره اما هنوز نتونسته خونه بخره هر چی بش میگم من از این وضعیت خسته شدم از بلاتکلیفی خسته شدم میگه من تازمانی ک همه چی نداشته باشم دگ نمیام صحبت کنم

اخه من تا کی صبر کنم واقعا خسته شدم از رابطه پنهانی

دلم میخواد تنها باشم یکم ارامش داشته باشم اینقد غصه خوردم ک قراره چی بشه جونی برام نمونده 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خوش ب حااااااللللتتتتتتتتتتتت

والا هی حرص بخورم چرا زنگ نزد چرا سرسنگین شد،چرا سرکار نمیره،چرا به ننه باباش نمیگه ...ولمون کنا ...تازه برام تعیبن تکلیفم بکنه،من هر کی میبینتم باورش نمیشه کسی تو زندگیم نیس ،ولی واقعا حوصله اداره کردن و نگه داشتن رابطه رو ندارم 😒😒😒

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

چ ربطی ب خونه  داره شوهرمنم هیچی نداشت اكثر اونایی هم كه من دیدم همینطور بودن ب مرور تو زندگی ادم دوتایی میسازه زندگیشو همه چی تهیه میكنه .همه كه از اول خوش خوشان نیستن

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
2706