2726
عنوان

سقط جنین

100 بازدید | 9 پست

من تو هفته ۸بارداری سقط داشتم حیلی سخت بود هم از لحاظ روحی و هم جسمی داغون شدم دو ماه که فقط خونریزی داشتم بعد از دو ماه قطع شد و بعد مریود شدم که ۱۵ روز طول کشید کی میشه دوباره واسه بارداری اقدام کرد؟ الان حدود ۴ ماهی میشه از سقطم گذشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره با چی سقط کردی

اگه کورتاژ کردی حداقل ۶ ماه زمان بده به خودت

من با قرص دفع کردم دکتر گفت سه چهار ماه بعد. ما سر شش ماه اقدام کردیم و گرفت و الان پسرم دو سالشه

عصه نخور این روزا میگذره و ازشون فقط یک خاطره محو و مبهم میمونه برات. میفهممت شرایط تلخیه برا مادر ولی بدون تنها نیستی

نترس گلم انشالله دیگه برات اتفاق نمیوفته 

منم یه سقط تو ۸ هفته داشتم بعد ۳ ماه باردار شدم خداروشکر دخترم موند و الان ۴ ماهشه 

میخوام بگم که فکر نکن دنیا به آخر رسیده یا قراره اون اتفاق تکرار بشه الانم میتونی باز اقدام کنی 

آخه میترسم بازم اتفاق بیفته ویارمم خیلی شدید بود اصلا حال هیچ کاری رو نداشتم

منم خیلی میترسیدم تو ۱۲ هفته ایست قلبی کرد

از بارداری دوباره میترسیدم

روزی که دوباره بیبی چک زدم و مثبت شد خیلی ناراحت بودم زنگ زدم با صدای درب و داغون به شوهرم گفتم مثبت شده گفت چرا ناراحتی گفتم میترسم دوباره تکرار شه. بدویار بودم . اثاث کشی داشتیم. تا موقع غربالگری سعی میکردم بهش فکر نکنم. تا تکناشو حس نکرده بودم قکر میکردم اینم نمیمونه

ولی به خواست خدا موند

نگران نباش قرار نیست تکرار بشه