2733
2734

با رتبه ۱۱هزار انسانی امید میتونم داشته باشم دولتی چیزی قبول شم  ارومیه تبریز قم تهران کرج مشهد و زدم علوم حدیث یا علوم تربیتی چیزی در میام؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه رشته تون انسانیه روانشناسی و ادبیات بری بهتره چون از اونور بازار کارش هم خوبه البته روانشناسی رو بعضی دانشگاه ازادها بدون کنکور هم دارن 

حالا انشاالله که هرچی میخوای قبول بشی چون علاوه بر رتبه خیلی چیزهای دیگه هم رو قبولی تاثیر داره مثل سوابق تحصیلی, تراز, بومی بودن یه جا, سهمیه ها یا حالا ظرفیت های قبولی امسال دانشگاه ها...

بهرحال امیدوار باش

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738
اشتباه کردم شوهرم کتکم میزنه شما میگی چیکار کنم؟؟

حالا دیگه چیزیه که شده جدا شو و دوباره از نو شروع کن بری دانشگاه اصلا حس و حالت عوض میشه بنظر من هم رشته ای برو که بتونی پس فردا برای خودت شغل و درامدی داشته باشی.

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
خب عزيزم فوري نبايد كه جدا شد! بايد منطقي رفتار كني

پدرم میگ برگردی تو اون خونه دیگ ن من ن تو  برادر شوهرم بهم دست درازی کرد ب شوهرم گفتم گفت عیب نداره

پدرم میگ برگردی تو اون خونه دیگ ن من ن تو  برادر شوهرم بهم دست درازی کرد ب شوهرم گفتم گفت عیب ن ...

خب ديگه ازدواج در سن پايين و عدم شناخت از طرف و همه چيز رو بچه بازي دونستن همينطوري ميشه

2706