2737
2734
عنوان

وای به خدا کلافه شدم

160 بازدید | 10 پست

دخترم فهش کثافت یاد گرفته همه راه هارو امتحا کردم بی محلی دعوا تنبیه ولی اصلا جواب نداده دوسالونیمشه وقتی درباره چیزی بهش تذکر میدن فوری اخم میکنه میگه مامانی کثافت بی تربیت کثافتو از خواهرم یاد گرفته 😢 

امروز قاشق و الکی داغ کردم اوردم نزدیکش خیلی کم داغ بود یه لحظه گذاشتم رو دستش فوری برداشتم گفت دیگه نمیگم ولی باز رفت دور دوباره تکرار کرد اههه عصابم خوردهههه به خدا نمیدونم دیگه چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها قبل از چهارسال قدرت استدلال ندارن اگه تنبیه هم بکنی نمیتوانه بفهمه چرا تنبیه شده باز اون لغتو میگه بدترم یادش میمونه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

واي عزيزم اصلا از اين روش ها استفاده نكن بچه ت لكنت زبون ميگيره فقط با مهربوني و قصه تعريف كردن كارهاي خوب رو يادش بده بگو حرف هاي خوب بزني جايزه برات فلان چيز رو مي خرم 

كتاب ولي الله سهامي رو بخون روانشناسي كودك 

یه مدت ولش کن ... حساسیت نشون میدی داره بدتر می‌کنه

منم داداشم کوچیک بود از پسر همسایه ببخشید پدرسگ یاد گرفته بود بدون اینکه معنیش رو بدونه...

به هرکسی از راه می‌رسید می‌گفت...

چندبار تذکر دادیم بدتر کرد یه مدت اصلا به رو خودمون نیاوردیم تا اینکه حساسیت خودشم کم شد و دیگه نگفت

2738
حوصله بحث با شمارو دیگه ندارم عصابم به اندازه کافی خورد هست 

حوصله بحث نداری تاپیک نزن لابد انتظار داشتی تشویق ایسلندی برم برات واسه قاشق داغ کردنت هرچند اعصاب نداشتنت از روش تربیتی ات مشخصه 😏🙄ریپ نزن نمیخوام تو نوتیفام داشته باشمت ☺

عجب کاری پس بدن ی چیز بد دیگه بهش نشون دادی اینکه قاشق علاوه بر غذا خوردن میشه باهاش رو دست رو داغ کردـپسر منم کلمه های خیلی بدی یاد میگیره چند بار میگه خودمونو ب نشنیدن میزنیم یادش میره لازم نیس قاشق داغ کنی