2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا دو تا سه کیلو سویس میخوای،،،،، پیاز داغ و سوسیس حلقه شده و رب بعد کمی آب و ادویه یادت نره،،،،،، ...

اکول جان خیلی‌زیاد نیستش دوسه کیلو😓

اخه تنقلاتم هست دسر هست و‌سالاد‌ماکارونی😓

❤خدای عزیزم خیلی دوستت دارم تمام امیدم تویی ❤🌼غنچه های کوچولمو به خودت میسپارم امین من🌼 🌼 مراقب دختر کوچولوم ودخمل تو دلم باش خداجون🌼🍃همه منتظرارونینی بده بزار لذت مادری روبچشن🍃

برای امشب مهمون داری؟بعد الان تازه دنبال طرز تهیه میگردی😨 وااای من جای شما استرس گرفتم 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2728
فرنی جیه مگ ماه رمضان،،، ژله انگور بخر تا نصفه ظرفا بزار بعذ پز کن انگور ارومیه،، بعد ژله زرد یا آبی ...

اکول‌جان چه ایده قشنگی‌

ولی نمیخوام پر هزینه باشه گفتم فرنی درست کنم روشو موز بچینم‌و‌بعد ژلع بریزم ببنده

بعدیم با بیسکوییت پتی بور و فرنی 😅

❤خدای عزیزم خیلی دوستت دارم تمام امیدم تویی ❤🌼غنچه های کوچولمو به خودت میسپارم امین من🌼 🌼 مراقب دختر کوچولوم ودخمل تو دلم باش خداجون🌼🍃همه منتظرارونینی بده بزار لذت مادری روبچشن🍃
اکول‌جان چه ایده قشنگی‌ ولی نمیخوام پر هزینه باشه گفتم فرنی درست کنم روشو موز بچینم‌و‌بعد ژلع بریزم ...

این ک بیشتر هزینه داره،،،،، کلا 5 ژله بخر با یه خوشه انگور زیاد هزینه نمیخواد 

اکول‌جان چه ایده قشنگی‌ ولی نمیخوام پر هزینه باشه گفتم فرنی درست کنم روشو موز بچینم‌و‌بعد ژلع بریزم ...

این مدلی خوب میشه؟ فرنی و ژله تاحالا امتحان نکردم...

میشه بگی چجوریه؟

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
ماکارونی برا چیت؟؟ سالاد پاستا؟؟ 

اره عزیزم

میشه لطف‌کنی بگی

چقدر خیارشور بخرم؟

سینه مرغ چندگرم بخرم؟

چند دونه توش کالباس ریز کنم؟واسه سالادماکارونی

کدوم مدل کالباس یا سوسیس خوشمزه تره؟

همون گرد کوچولو ها یا نه اون درزا شبیع خیارع؟

خونت کجاست الناز؟؟ 

واسه چی عزیزو😂

این ک بیشتر هزینه داره،،،،، کلا 5 ژله بخر با یه خوشه انگور زیاد هزینه نمیخواد 

ممنونم عزیز

2706