2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام .همسر من 38سالشه ۵سال پیش براثر تصادف دوطرف لگن ودنبالچه اش شکست .اون موقع میخاستن پلاتین بزارن تو لگنش ولی چون از ناحیه شکم وروده خونریزی داشت دکترها با وزنه لگنش رو جوش دادن.اما متاسفانه لگن سمت چپش ۳سانت کوتاه شد والان میلنگه . شوهرم حاضرنیست زیر تیغ جراحی بره میگه الان یکم میلنگم به ریسکش نمی ارزه ، خلاصه کلی ناراحت بودم که چیکار بایدبکنم ، رفتیم پیش دکتر مرتضوی واقعا خدا خیرش بده که مشکل مارو رفع کرد و با جراحی ایشون الان مشکل همسرم برطرف شد

بله. من حدودا چهار سال پیش رباط صلیبی زانوم توی ورزش پاره شد، پیش بهترین متخصص های زانو و فیزیوتراپها رفتم،گفتن که بهتره عمل نکنی. من هم الان ورزش های که فیزیوتراپ گفته همراه استخر رو انجام میدم و مشکلی ندارم. ولی خیلی بستگی به سن و میزان پارگی و.. داره. به هر حال من پارگیم کامل بود ولی با ورزش عضلات زانو رو تقویت کردم 

فک کنم چارش فقط عمله

نه برعکس روش های درمان غیر جراحی وجود داره که میتونه به بهبود این مشکل کمک کنه مثل فیزیوتراپی  , لیزر پرتوان  و ماساژدرمانی 

من یه کلینیک فیزیوتراپی خیلی خوب سراغ دارم به اسم کلینیک سینوهه که تمام روش های درمانشون غیر جراحی چون جراحی هم ریسک بیهوشی داره هم ممکن با صرف هزینه زیاد بعدش به نتیجه مطلوب نرسید

آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷  

تلفن تماس :  02126701272

پزشکاشون بسیار مجرب و حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت

و از بروزترین تجهیزات و روش ها برای درمان استفاده میکنن
این پیج اینستاشون
اینم کانال تلگرامشون

اینم آدرس سایتشون