2726
عنوان

این ماه‌ داغونم

387 بازدید | 33 پست

سلام اقدامم این ماه خیلی اوضام بده 

ماه پیش پریودم خون قهوه ای بود....این ماه بجای پریود فقط لک خیلی خیلی کم قهوه ای دیدم ۵ روز و قط شد و ازون به بعد پیشگیری دارم 😔

وقت نکردم برم دکتر دیشبم بی بی چک گذاشتم بعد ۲ ساعت هاله انداخت اعصابمو بهم ریخت

فردا هم میرم سفر  نیستم باز برگردمم قراره بعد قراره برم کربلا.. هیچی وقت ندارم.....ضرر نداره اون یه هفته ای که کربلام فقط ال دی بخورم؟

چیکار کنم من

چند وقته تو اقدامی؟ 

قرص های جلوگیری رو نمیتونی نصفه ول کنی اگه میخوری باید بسته رو کامل بخوری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲ ساله چیکارمیشه نصف بخورم چون تنبلی دارم نمیخوام اثر بدی روم داشته باشه

تنبلی داری بدون تجویز پزشک نخور

اگه نصفه ول کنی هورمونات بهم میریزه ممکنه دوماه همینجور خونریزی داشته باشی یا اصلا پریود نشی

ضرر داره عزیزم

مشکل بارداریت فقط تنبلی تخمدان تو هست؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نمیدونم خب سوالم همینم هست یعنی با وجود این هاله میشه ال دی بخورم ضرر نداره

خب نمیشه نخوری؟

حالا تا بخپای ال دی بخوری باید مطمئن بشی از بارداریت اول

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
تنبلی داری بدون تجویز پزشک نخور اگه نصفه ول کنی هورمونات بهم میریزه ممکنه دوماه همینجور خونریزی داش ...

آره مشکل تنبلی منه

خب کی شروع کنم به خوردنش ؟

الان دیره؟

همین دیگه نمیتونم دکتر برم

مشکل نداشتن وقته 🤕

خب نمیشه نخوری؟ حالا تا بخپای ال دی بخوری باید مطمئن بشی از بارداریت اول

من دقیق و سروقت پریود میشم....همون زمان که کربلام ....زمان پریودیمه

برای همین گفتم اگه صبر کنم همون موقع تو کربلا بخورم هم تا اون زمان از اینکه باردارم یا نه مطمئن میشم هم اینکه ضرر کمتری برام داره

آره مشکل تنبلی منه خب کی شروع کنم به خوردنش ؟ الان دیره؟ همین دیگه نمیتونم دکتر برم مشکل نداشتن ...

روکین بخر نه ال دی

آره از امشب شروع کن به خوردن تا 21 دونه قرص تموم شه

بعد صبر کن پریود بشی

هر شب سر یه ساعت مشخص بخور مثلا ساعت 11 شام بخوری قبلش

الان شما مشکوک هستی که بارداری؟ 

ممنونم عزیزم.... متوجه شدم پس ضرر داره اینجوری 

منم بارداربودم و میخواستیم بریم شمال.ازسر ندونم کاری برای اینکه پریودنشم ال دی خوردم.

نمیدونستم باردارم.فک کنم ی بسته خورده بودم

بچمم 30هفته دنیااومدو نموند.

2706