2733
2734

من دوره هام 28 روزس 

این ماه بعد از پریودی یه بار اقدام داشتیم الان 3 روزه که پریودیم عقب افتاده  تست هم دوروز قبل موعدم زدم که منفی بود البته هاله خیلی خیلی کمرنگ داشت که بزور میشد دید ولی من گفتم منفی چون مارکش مدیکور بود الان نه علائم پریودی دارم نه علائم بارداری چون من سه بار باردار شدم کوه علائم بودم 

الان فقط  نک سینم  میسوزه 

دوست دارم فقط بخوابم همین 

میخواستم بدونم شما بارداری تون بدون علائم بوده یا من پریودیم عقب افتاده 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

هاله داشته بارداری

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هاله داشته بارداری

آخه بزور میشد دیدش زیر نور میگرفتی دیده می‌شد 

میگن مدیکور خودش هاله داره 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728
برای من پنج روز به موعدم مونده بود بیبی نشود داد مدیکور هم بود

خیلیییییییییییی کمرنگ بود بیشتر شبیه توهم بود زیر نور دیده می‌شد 

الان میخوام بدونم کسی بدون علائم بارداری مثل تیر کشیدن تخمدون  حالت تهوع و..... باردار بوده 

2738
الان میخوام بدونم کسی بدون علائم بارداری مثل تیر کشیدن تخمدون  حالت تهوع و..... باردار بوده&nbs ...

من درمورد حالت تهوع از دکتر پرسیدم گفت حالت تهوع از هفته 10به بعد اینا شروع میشه

خدایاشکرت
الان میخوام بدونم کسی بدون علائم بارداری مثل تیر کشیدن تخمدون  حالت تهوع و..... باردار بوده&nbs ...

من هیچ علاعمی نداشتم فقط،یه کوچولو نو ک سینه هام درد داشت اونم بعدیکی دوهفته 

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
اره عزیزم من بودم تا ۳ ماهم نمیدونستم

جدی یعنی هیچ علائمی نداشتی 

آخه من این ماه اسباب کشی کردم اینقد چیز میز سبک و سنگین بلند کردم و از پله بالا پایین شدم که میگفتم  با این تفاسیر زودتر هم پریود میشم ولی خبری نیست اونموقع کمر درد هم گرفته بودم الان خوب شدم 

2706