2726
عنوان

خانومای متاهل بیاین میخوام جواب هارو به همسرم نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 90 پست

شوهرمنم همین طوریه بخدا من ازون بیشتر تو خونه کارمیکنم اون کاربیرونشم راحته املاک داره پشت میز میشینه با لب تاپ مشغوله

خونمم همیشه تمیزه ولی اصلا به چشمش نمیاد ولی خدانکنه خونه کثیف باشه غر زدناش تمومی نداره 

فقط میز غذارو میچینه و جمع میکنه همین هیچکاردیگه ای نمیکنه

🧚‍♀️

استارتر شوهرت هیچ تقصیری نداره مشکل از خودته 

از بس از خودت زدی فک میکنه سوپر منی .چرا زنگ نزدی غذا از بیرون بگیره. چرا کارگر نمیگیری کار خونتو بکنه پول داره یا نداره مشکل خودشه .چرا انقدر از خود گذشتگی میکنی مگه نمیدونی مردا اکثرشون انصاف رو معنیشو نمیدونن .مرد باید مرد باشه نه اینکه تشکیل بشه از شکم و زیر شکم .ببخشید صریح گفتم به نظرم تجدید نظر کن تو رفتارت اونوقت همسرت متوجه خق و خقوقت میشه  

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم بچمون کوچیک بود از درمیومد بچه رو میکرفت تعویض پوشک و حموم میبرد خیلی کمکم بود اکه نبود ک نابود میشدم 

اقای شوهر استارتر بخون اینا جنبه پز نیس واقعیته وظیفته کمک کنی پدر شدی مثلا

2728

من شوهرم توخونه کمک حالمه درسته بچمون رونگه نداشته ولی کارای خونه رو باهم انجام میدیم دیدم مردایی که کمک نمیکنن چندین باربه همسرم گفتن توزن زلیلی که به خانمت کمک میکنی ولی بی جواب نموندن اونایی که متلک مینداختن جوابشم یکلمه بود اینکه خانمم خسته میشه وظیفمه کمک کنم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دلی من 😍خدایا شکرت🤲
وای کار خونه با بچه کوچیک مصیبته اگه کمک نداشته باشی  من ناهار و شام درست نمیکنم ولی برا کارای ...

یا خدا پس کار چند نفره؟ تو رو خدا ول کنید این حرف ها رو، الان که نوزادن والا کمتر کار دارن تا وقتی که بزرگتر میشن، پس لابد اون موقع باید ده نفر را خدمت باشن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
من خودم بچه ندارم اما دیدم آقایون کمک میکنن تو نگه داری بچه یا گاهی دیدم ظرف شستن

سلام عزیزم در رابطه با امضات 

میشه ی چند تا کیک ک واقعا هم ظاهر عالی دارن هم به خصوص طعم خوبی برام معرفی کنی اگه دستورشو هم بهم بگی ک دیگه ممنونت میشم.میخوام برا تولد درست کنم کدوم بهتره؟ فدای محبتت

سلام 

دیگه خیلی بی انصافی هست بگی که خانم هیچ کاری نمیکنه 

کار خونه برا خانم با وجود بچه بیشتر نباشه کمتر نیست 

ثابت کردنش هم کاری نداره بده یه نیم ساعت بچه نگه داره ببینه راحته نگه داشتنش یا نه

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

الكي فتوا داده

فقط مرداي تن پرور اينجوري هستن

همه مردا اينطوري نيستن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من همسرم کل عصر که میاد بچه ها رو نگه میداره من شام میمزم و جارو میکنم چون با بجه کوچیک اونم زیر 3 سال نمیشه کار کرد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

شوهر من خیلی کمک میکرد ... حتی تا وقتی بچمو قنداق میکردیم کهنه شو و لبلساشو شوهرم میشست... ولی هر چی بچم بزرگتر شد کمکاش کمتر شده

البته هنوز خیلی کاراشو میکنه مثلا حمامش میکنه... بیرون میبرش 

نگهش میداره من کار داشته باشم...

باهاش بازی میکنه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

زندگی مشترکه دیگه یعنی اشتراک تو همه ی کارها

بچه هم مال هردونفره دیگه مادر شب تا صبح چند دفعه بیدار میشه بچه رو شیر میده چقد سخته از خواب بیدار شدن اونم چند دفعه

همسر من تا جاییکه بتونه کمک میکنه و بچه ها رو نگه میداره چون اونم وظیفه داره در قبال بچه و زندگیش

منم مریض باشم هم بچه ها نگه میداره هم کارا رو میکنه اگه همسر مشارکت نکنه زندگی خیلی سخت و سرد میشه

کار خونه و بچه داری خیلی سخته چ برسه ک در کنارش شاغلم باشی

همین آقایون دوست دارن مادر یا خواهر خودشون هم بچه داری کنه هم کار کنه و هم ب خونه رسیدگی کنه و کسی کمکشون نکنه

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2706