2737
2734

خانوما بادمجون و تو آب گذاشتم جوش میخوره 

قبلش برش زدم و شستم 

ميدونم بعضيا تو سرکه میجوشونن حالا من مامانم گفت تو آب بزار 

بعدش بزار صافی تا يه روز خشک شد داخلش سیر و نعناع بریزم 

سوال م اينه چقد تو آب بجوشه بسه 

تشخیص نميدم😌

هیچ

یه ۲۰ دقیقه اینا 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ۲۰ دقیقه اینا 

قیافه ش چه شکلی بشه؟ 

نرم بشه خیلی یا يه کم چروک شه بسه 

مامانم گفت سرش يه کم نرم شه یعنی همون جا که کلاه ش و کندم 

والا نرم نشده يه ساعته 😁

هیچ
2728
قیافه ش چه شکلی بشه؟  نرم بشه خیلی یا يه کم چروک شه بسه  مامانم گفت سرش يه کم نرم شه یعن ...

یه کم چروک بشه 

یه ساعت له میشه نجاتشون بده تورو خدا 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
یه کم چروک بشه  یه ساعت له میشه نجاتشون بده تورو خدا

دارم در ميارم😂😂

دفعه ی اول ديگه ببین چه شود 

راهکار برای پوست سیر کندن ندارید؟ 

میسوزه دستم 😳

هیچ
دارم در ميارم😂😂 دفعه ی اول ديگه ببین چه شود  راهکار برای پوست سیر کندن ندارید؟  میسوز ...

الهیی 

خدا قوت 

دیگه به دستت استراحت بده بقیه شو شب پوست بگیر 

اگه سیر رو زخمی نکنی نمیسوزونه ولی خب نمیشه ک