2733
2734

سلام 

دوستان من یه پسر دارم 21 ماهه خیلی وابستگی به مادرش داره و آگه نباشه گریه و ایراد میگیره در ضمن هنوز از شیر نگرفتیمش 

ولی اینجور نیست که اصلا نشه نگهش داشت یعنی گریه و ایراد مادرشو میگیره ولی خب تا چند ساعت میشه نگهش داشت 

حالا منم معمولا صبح تا شب سرکارم چندساعتی که میام هم خسته هستم

گاهی خانمم براش کار پیش میاد و توی تایم استراحت من میگه بچه رو نگه دار که چند ساعتی بره و کاراش رو انجام بده

گاهی من نگهش میدارم با اکراه وگاهی میگم برو بذارش جایی (خونه مادر یا خواهرام) اونجا هم ایراد مادرش رو میگیره 

حالا سوال من از شما اینه شوهر شما چقدر در این زمینه با شما همکاری میکنه؟؟؟؟؟

و اینکه عملکرد من چجوری هست (طبیعی هست که بچه رو نگه ندارم و بگم برو بذارش جایی یا با وجود خستگی بچه رو نگه دارم و گربه و ایراد هاش رو تحمل کنم)

اینم درنظر بگیرید که معمولا صبح میرم سرکار و شب برمیگردم تو بازه 2 تا 4 یا 6 خونه هستم 

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

همسر من نگه میداره چون بچه مال هر دومون هست 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه مال هر دوتونه، گریه هاشم برای هر دوتون

به مادرش در نگهداری بچه کمک کنید که بتونه به کاراش برسه، زندانی که نیست تو خونه

دختر نازم، عروسکم، تو معجزه ی خدایی، پسر قشنگم تو هدیه ی خدایی
2731

منکه شوهرم دخترمو که پنج سالشه نگه نمیداره خیلی ناراحتم خب منم ادمم یکم وقت برا خودمم میخام .دوس دارم هراز گاهی بدون بچه بازار برم  و...ولی اصلا همکاری نمیکنه .

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون

همسرم نگه میداره حتی یه روز جمعه من با خانوادش رفتیم کاروانی جایی از شب قبلش با باباش بود تا فردا شبش،همسر منم ۶صبح میره تا 6عصر کارش خییییلی سخته

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
2738

طفلی شوهرمن که ازسرکار میادمیدم بهش تا وقتی که گرسنش بشه.بهش شیر میدم بازم میدم به همسرم.شده من گرفتم خوابیدم همسرم پسرمونو نگه داشته

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

تمام فشار بچه داری رو خانمهاست

شما اگه بچه نباشه هم تو اون تایم سرکاری و باقیش تو خونه.الان که بچه هست هم همینه.یعنی عملا بچه هیچ خللی تو خواب و استراحت شما وارد نکرده

منم همین مشکل و با همسرم دارم

مخصوصا که الان پای پسرم شکسته و تمام خستگیهای من دوبرابر شده

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

خوب شما ۶ خونه ایی میتونی نگهش داری بچه داری خیلی سخته خانومتون هم به استراحت نیاز داره بایدهمکاری کنی شوهرخودم بااینکه دوتابچه کوچیک دارم اصلا همکاری نمیکنه این خیلی بده تازه همیشه هم انتظار داره ناهار و شام اماده باشه این یعنی درک نکردن 

من هیچچچچ تایم آزادی برای خودم ندارم.حتی حموم بخوام برم باید از خواب خودم بزنم برم.جالبتر اینکه همسرم چندددتا بچه دوست داره

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
طفلی شوهرمن که ازسرکار میادمیدم بهش تا وقتی که گرسنش بشه.بهش شیر میدم بازم میدم به همسرم.شده من گرفت ...

قدرشوبدون خیلی کم پیدا میشه شوهرم تو این مورد خیلی اذیتم کرد بچه رو فقط تنهایی خودم نگه میدارم اونم دوتابچه اصلا درکم نمیکنه 

2706