2410
2553
عنوان

نگرانی شدید دارم نمیدونم چمه😑

176 بازدید | 21 پست

بچها جدیدا همش نگرانم همش استرس دارم از اینده میترسم همش فکر میکنم یعنی اینده چی میشه اگه کارمون جور نشه تو این اوضاع اگه به مشکل بخوریم چی

وقتی زندگی بعضیا رو میبینم از ازدواجم میترسم نمیدونم چه مرضی گرفتم همش افکار منفی قبلا اصلا اینجور نبودم خیلی شاد بودم 

آخ منم همینجورم مدام استرس مدام تپش قلب موندم چیکار کنم ی مدت گل گاو زبون دم میکردم میخوردم بهتر بودم کمتر منفی بافی میکردم اما الان دقیقا حالات شما رو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آخ منم همینجورم مدام استرس مدام تپش قلب موندم چیکار کنم ی مدت گل گاو زبون دم میکردم میخوردم بهتر بود ...

واقعا حس بدیه نمیدونم چیکار کنم حس میکنم همه ارزوهام دارن به باد میرن 

از طرفیم همش تنهام و این حس تنهایی بدترم میکنه😑

عزیزم بسپار به خدا و اینکه ایت المرسی خیلی بخون و بگو بخاطر ارامش خودمون وختم به خیر شدن کارمون.

الا به ذکرالله وتطمئن القلوب

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
الان همه این مدلی شدن توجایی که شب بخوابی صبح بیداربشی همه چیزدوبرابرشده باشه استرس نداشته باشی جای ...

اره واقعا😑

ولی خب چاره چیع با استرس و فکر و خیال که کاری درست نمیشع 

دلم نمیخواد اینجور باشم

2714

بعضی وقتا این فکر ونگرانی ها طبیعیه اما نذار ریشه بزنه تو وجودتون. هرچیو بهش فکر کنی همون میشه مثبت فکر کن.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
عزیزم بسپار به خدا و اینکه ایت المرسی خیلی بخون و بگو بخاطر ارامش خودمون وختم به خیر شدن کارمون. ال ...

خیلی سعی میکنم فدات شم با یاد خدا خیلی اروم تر میشم ولی خب این حالتا اذیتم میکنه

اره عزیزدلم با کسی دوستم و مجردم 

خب ببین شاید با کسی که دوستی داره اشفتت میکنه،، حتما میگه گرونیه،،، وضعم خرابه،،،،،، اگرم بهونه نمیاره بدون شاید طلسم شدی که از ایندت بترسی و ازش دورشی

2706