2733
2739
عنوان

هماتوم در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در چه حد خونریزی میکنه؟ شما شیاف خارجی گرفتی؟  و اینگه هفته چندی؟ تغییر نکرده تو این مدت؟

مثلِ پریودی ولی یک دو روز میاد... نه معمولیه.. 14 هفته.. بهم گفت جزئیه احتمالا کوچیکتر شده عزیزم 

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
2731
خدا کمکمون کنه والا 

خیلی مراقب خودت باش من یکمم سرسری گرفتم بلا زیاد سرم نازل شد😁از لگن درد پادرد سردرد خونریزی شدید از پشت ترسیدن سر غربال اول استرس ها که دیگه نگم ...... تهوع و استفراغم که دیگه رکورد زدم،دخملمون یکم سرتقه😂

خیلی مراقب خودت باش من یکمم سرسری گرفتم بلا زیاد سرم نازل شد😁از لگن درد پادرد سردرد خونریزی شدید از ...

عزززیزم 

درکت میکنم 

شما همورویید داری؟ من همورویید هم  دارم نگران خونریزی از پشت هم هستم 

مشکلم فقط اون بود که هماتوم هم اضافه شد

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2738
مثلِ پریودی ولی یک دو روز میاد... نه معمولیه.. 14 هفته.. بهم گفت جزئیه احتمالا کوچیکتر شده عزیزم&nbs ...

استراحت میکنی؟

ان شاءا... جذب میشه توکل برخدا

عزززیزم  درکت میکنم  شما همورویید داری؟ من همورویید هم  دارم نگران خونریزی از پشت ه ...

ن ندارم یادم نیس هفته چند شروع شد ۱۰ ۱۵ روز ادامه داشت تا میتونین سبزی و هر چیزی که فیبر داره بخوره چون یبوست تو بارداری هس بعضیا دچار میشن واقعن اذیت میشی پیشگیری کن

استراحت میکنی؟ ان شاءا... جذب میشه توکل برخدا

اولش مطلق بود الان نسبی.. ممنون همچنین برای شما دوست عزیز 

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
ن ندارم یادم نیس هفته چند شروع شد ۱۰ ۱۵ روز ادامه داشت تا میتونین سبزی و هر چیزی که فیبر داره بخوره ...

توکل برخدا ان شاءا... نینی هامون رو سالم بغل کنیم

اولش مطلق بود الان نسبی.. ممنون همچنین برای شما دوست عزیز 

زنده باشی عزیزم 😘🥰

نسبی یعنی چه کارایی انجام میدی؟ 

من الان فقط برا دستشویی و حمام پامیشم

2706