2737
2734
عنوان

دل درد شبیه دل درد پریودی در هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 224242 بازدید | 213 پست
سلام شما باردار بودین یا نه ؟من ۱۰ روز دیگه تا پریودیم هست کمردرد و دل درد خفیف دارم با حالت تهوع مث ...

سلام عزیزم دردیایی ک داشتم زیاد بود قبل پری ولی وقتی پری اومد ی درد وحشتناک ک تاحالا تو عمرم نداشتم .این ماه عکس رنگی گرفتم هرچی خدا بخواد فعلا منتظرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی سردمه و نوک سینه هام درد میکنه وهرازگاهی تخمدان راستم تیرمیکشه ولی علایم دیگه ای ندارم یعنی میشه باردارباشم..تنظیم نیستم اصلا ولی تاجمعه باید پری شم....به امید روزی که این پست را دوستان لایک کنن و من بچه بغل بیام ببینمش و بگم یادش بخیر....😍

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
2731
من خیلی سردمه و نوک سینه هام درد میکنه وهرازگاهی تخمدان راستم تیرمیکشه ولی علایم دیگه ای ندارم یعنی ...

ان شاءالله بزودی طعم شیرین مادر شدن رو بچشی عزیزم

نجات از راه می رسد، در جائیکه امید نیست🙏❤️😍
ان شاءالله بزودی طعم شیرین مادر شدن رو بچشی عزیزم

فداتشم انشالله....

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن

سلام دوستان انشاله ک دامن هممون سبز بشه حس شیرین مادری رو بچشیم .

من ۵ ساله عروسی کردم سال اول باردار شدم ما۳ سقط شد بعد از ۳ سال اقدام کردم ک باردار شدم خارج رحمی شد و عمل باز شدم لوله سمت راستم برداشته سد بعدش عکس رنگی انداختم ک گفت سمت چپ رحمت سالمه و بعد۲ ماه باز باردار شدم الان ۳ روز مونده به پری بی بی گذاشتم مثبت شد و فردا موعد پریمه دل درد میگیره بعد دو سه دیقه اروم میشه ‌.و تمامی علائم بارداری رو دارم همش میگم نکنه تا فردا پری بیاد حالت تهوع نفیتنکی تیر کشیدن سمت چپ رحم دارم و اینکه پام خیلی درد میکنه کسی این طوری هست؟؟؟؟؟

تو رو خدا برام خیلی دعا کنید تحمل ی شکست دیگه رو ندارم 

دوستان من قبل از تایم پریودیم حالت تهو سر گیجه داشتم الانم ده روز از تایم پریودیم میگذره    دوبار بی بی چک استفاده کردم منفی بوده

الان یک هفتس کمر دردو علایم پریودی رو دارم 

خوراکم خیلی زیاد شده 

زیر دلم میسوزه مثل زمان پریودی 

اما نه ترشحی نه هیچی

لطفا راهنماییم کنید

2738
سلام دوستای عزیز. من 4.5 ساله که ازدواج کردم و این ماه اقدام به بارداری کردم. از روش کیت تخمک گذاری ...

عزیزم.عجله نکن.استرس هم نداشته باش.یه روز بعد تاخیر بیبی چک بزار اگه مثبت شد.یه هفته. بعد ازمایش بده.اگه آزمایش مثبت بود ۸ هفته از تاخیر برو سونو

تو مرا جان وجهانی
مرسی عزیزم که به حرفام گوش دادی

عزیزم انشالله که خبر باردارشدنتو بشنویم وبیابگی بارداری...عزیزم من نزدیکترین کسی که میشناسم خدا بعد ۱۳ سال بهش بچه داد اونم‌تو اوج ناامیدی بدون هیچ دوا ودکتری ..چه استرسی چه نگرانی داری اخه بزن به بی خیالی دست خداس صبور باش توزمانی که توقع نداری خدا بهت یه نی نی خشمل وسالم عطا میکنه

واااایییی منمممم 4هفته و دوروزمه الان انگار هر لحظه دارم پریود میشم خیلی بدهههه

خانمی میشه راهنماییم کنی منم خیلی درد دارم دکتر بهم شیاف وامپول ضد سقط داده یعنی برا میمونه بچم

9/9/99 مامانم تمام مشکلاتش تموم شده وبه ارامش رسیده

سلام بچه ها،من ماه دوم اقدامم فردا موعد پریودمه از ده روز پیش نوک سینه هام به شددددددت دردمیکنه،صورتمم جوش زده فک میکتم از علائم بارداریه ولی خب درد کمر و شکمم شروع شده حس میکنم فردا پریود میشم،دیروز بی بی چک زدم منفی شد خیلی ناراحتم بنظر شما احتمالش هست باردار باشم؟؟؟؟😭😭

2706