2726
عنوان

قدیمیای سایت بیان

112 بازدید | 14 پست

من چند تا سوال ذهنمو درگیر کرده 

سایت از چه سالی تشکیل شد؟ 

کلمه ترکیدن و ترکوندن و ترکید رو کی ایجاد کرد؟ 

با تچکر 😆

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3138507/خدایا-این-بشرررررر-چقد-خوشگله-اخه-دارم-دیونه-میشم

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دلم میخواد بدونم این سایت از سال چنده؟

من بیشتر میخوام بدونم کی اول گفت ترکوندن

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
من دوست دارم بدونم اولین تاپیک کی بود چی بود

قطعا راجب سایت بوده

ترکیدن تاپیک:

قدیما حذف تاپیک دست خودمون بود 

توی لیست تاپیکایی که زدیم ، کنار اسم هر تاپیک یه علامت بمب بود💣 ،وقتی روی بمب کلیک میکردی تاپیک حذف میشد

اصطلاح ترکیدن تاپیک از اینجا اومده

یادمه از وقتی من اومدم تو سایت یهو همه چی عوض شد و همه قدیمیا گله داشتن از حذف نشدن سایت......من تو روزای فیلت..ر بودن سایت بخاطر انتخابات عضو شدم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
آره قبلاخودمون تعطیل میکردیم بااون بمبه،قبلا دیسلایک داشتیم،تعداد افرادی که خاموش مبخوندن در غالب مه ...

آها پس بخاطر بمب بوده ک حذف میشده 

ممنون که مرا ازین مجهول رهانیدی😄😄😁😁😁

ترکیدن تاپیک: قدیما حذف تاپیک دست خودمون بود  توی لیست تاپیکایی که زدیم ، کنار اسم هر تاپیک ی ...

چ جالب ممنون که گفتی😍😍😍

2706